Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van John Varley op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
John Varley: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van John Varley op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Cheyne Walk, Chelsea,: 200 weergaven, wat 7% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: View Of A Cottage, Possibly Chiswick en Landscape with castle and mountain. John Varley trok in totaal 2.800 bezoeken aan, met 200 op de artiestenpagina en 2.600 op individuele schilderijen. Piekmaand: Jul 2026, met 2.200 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Aardse tinten (Kleurenpalet): 38% van de bezoeken, tegenover 22% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van John Varley die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van John Varley die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
Cheyne Walk, Chelsea,, 1811
200 bezoeken · 6,9%
-
2
View Of A Cottage, Possibly Chiswick
200 bezoeken · 6,9%
-
3
Landscape with castle and mountain
200 bezoeken · 6,9%
-
4
An Arch at Holy Island, Northumberland,, 1809
100 bezoeken · 3,4%
-
5
View of Chester,, 1810
100 bezoeken · 3,4%
-
6
Sunset at Harlech Castle,, 1840
100 bezoeken · 3,4%
-
7
Landscape With A Tower On A Hill
100 bezoeken · 3,4%
-
8
Portrait of Matilda Lowry
100 bezoeken · 3,4%
-
9
A Boathouse At Millbank Near Vauxhall Bridge
100 bezoeken · 3,4%
-
10
A Shepherd Boy Lost In Thought
100 bezoeken · 3,4%
Hoeveel interesse krijgt John Varley elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 100 | 2.100 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 200 |
Hoe vaak worden de schilderijen van John Varley bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van John Varley?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 6,0% | 6,9% |
| Zachte schaduw | 12,0% | 20,7% |
| Gematigde luminantie | 42,0% | 34,5% |
| Algehele helderheid: licht | 40,0% | 34,5% |
| Lichtgevend | 0,0% | 3,5% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 42,0% | 20,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 30,0% | 41,4% |
| Gematigd zachte verzadiging | 24,0% | 37,9% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 68,3% | 53,8% |
| Aardse tinten | 21,9% | 38,5% |
| Donkere tinten | 9,8% | 7,7% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 32,0% | 20,7% |
| Gebalanceerd | 60,0% | 58,6% |
| Levendig | 8,0% | 20,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,0% | 3,5% |
| Zacht | 6,0% | 20,7% |
| Gebalanceerd | 16,0% | 13,8% |
| Krachtig contrast | 18,0% | 13,8% |
| Verklaring | 56,0% | 48,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 6,0% | 3,5% |
| Zacht gemengd palet | 2,0% | 3,5% |
| Evenwichtige harmonie | 6,0% | 6,9% |
| Sterke kleurconsistentie | 52,0% | 44,8% |
| Harmonieus palet | 34,0% | 41,4% |
Welke schilderijen van John Varley zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nazeing, Essex, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Watermill With Distant Cast… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red House Mill, Battersea,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pass of Llanberis, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Avon near Clifton, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Small Landscape (Dutch) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Chester, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Redland castle, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eton from Crown Corner, | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Children swimming under Ous… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen kopers van John Varley?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan John Varley en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
John Varley: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van John Varley zijn het meest gewild?
- Cheyne Walk, Chelsea, voert met 200 bezoeken (7% van de weergaven van John Varley). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in John Varley?
- 2.800 bezoeken in twaalf maanden: 200 op de artiestenpagina en 2.600 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van John Varley geven kopers de voorkeur?
- Aardse tinten (Kleurenpalet): 38% van de bezoeken voor 22% van de catalogus.