Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Joshua Shaw op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Joshua Shaw: de cijfers die ertoe doen
North Carolina, Approaching The Allegheny Mountains is het meest bekeken schilderij van Joshua Shaw: 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 27% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen Witch Duck Creek en On The Susquehanna. In totaal 2.300 bezoeken: 900 naar de artiestenpagina en 1.400 naar de schilderijen. 100% daling tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 met 2.100 bezoeken. Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie) is de voorkeursstijl: 67% van de bezoeken, 38% van de catalogus.
Top 10 schilderijen van Joshua Shaw op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Joshua Shaw dat het vaakst wordt geopend.
-
1
North Carolina, Approaching The Allegheny Mountains
400 bezoeken · 26,7%
-
2
Witch Duck Creek, 1835
200 bezoeken · 13,3%
-
3
On The Susquehanna
200 bezoeken · 13,3%
-
4
Indians Stalking Deer (also known as Bears Feast)
100 bezoeken · 6,7%
-
5
The First Ship, 1846
100 bezoeken · 6,7%
-
6
Two Reclining Indians
100 bezoeken · 6,7%
-
7
Indian Lying Face Down
100 bezoeken · 6,7%
-
8
Seven Hills – An American Landscape
100 bezoeken · 6,7%
-
9
Ship at Sea in a Squall
100 bezoeken · 6,7%
-
10
Scene On Stony Creek, Catawba River
100 bezoeken · 6,7%
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Joshua Shaw?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 900 | 1.200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Joshua Shaw?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen kopers uit de schilderijen van Joshua Shaw?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 7,5% | 13,3% |
| Zachte schaduw | 25,0% | 20,0% |
| Gematigde luminantie | 20,0% | 33,3% |
| Algehele helderheid: licht | 35,0% | 20,0% |
| Lichtgevend | 12,5% | 13,3% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 27,5% | 13,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 35,0% | 40,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 27,5% | 33,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 10,0% | 13,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 65,5% | 75,0% |
| Donkere tinten | 13,8% | 16,7% |
| Aardse tinten | 17,2% | 8,3% |
| Monochroom | 3,5% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 25,0% | 13,3% |
| Gebalanceerd | 60,0% | 73,3% |
| Levendig | 15,0% | 13,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 10,0% | 13,3% |
| Zacht | 10,0% | 6,7% |
| Gebalanceerd | 7,5% | 6,7% |
| Krachtig contrast | 12,5% | 40,0% |
| Verklaring | 60,0% | 33,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,5% | 6,7% |
| Zacht gemengd palet | 5,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 7,5% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 37,5% | 66,7% |
| Harmonieus palet | 37,5% | 26,7% |
Hoe presteren de topverkoopstukken van Joshua Shaw maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reedy River Massacre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Witch Duck Creek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Dido and Aneas Going to the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indians Stalking Deer (also… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Wissahiccon, Pe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Solitude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Romantic Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Windy Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Mill, Miller and Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Joshua Shaw?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Joshua Shaw en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over de vraag naar Joshua Shaw
Wat is het meest bekeken schilderij van Joshua Shaw?
- North Carolina, Approaching The Allegheny Mountains, met 400 weergaven of 27% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Joshua Shaw op AllPaintingsStore.com?
- 2.300 in twaalf maanden (900 op de artiestenpagina, 1.400 op de schilderijen).
Is er een stijl van Joshua Shaw die bezoekers de voorkeur geven?
- Ja, Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 67% van de bezoeken tegenover 38% van de catalogus.