Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Juan Sanchez Cotan op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Juan Sanchez Cotan: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Juan Sanchez Cotan op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Still-life with Quince, Cabbage, Melon and Cucumber: 300 weergaven, wat 38% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Still-Life with Game, Vegetable and Fruit en Still-Life with Game Fowl. Juan Sanchez Cotan trok in totaal 900 bezoeken aan, met 400 op de artiestenpagina en 500 op individuele schilderijen. Piekmaand: Jul 2026, met 900 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 75% van de bezoeken, tegenover 38% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 5 schilderijen van Juan Sanchez Cotan die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 5 schilderijen van Juan Sanchez Cotan die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
Still-life with Quince, Cabbage, Melon and Cucumber, 1600
300 bezoeken · 37,5%
-
2
Still-Life with Game, Vegetable and Fruit, 1602
200 bezoeken · 25,0%
-
3
Still-Life with Game Fowl, 1600
100 bezoeken · 12,5%
-
4
Portrait of Brigida del Rio, the bearded Penaranda.
100 bezoeken · 12,5%
-
5
St. Bruno, founder of the Carthusian Order
100 bezoeken · 12,5%
Hoeveel interesse krijgt Juan Sanchez Cotan elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Juan Sanchez Cotan bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Juan Sanchez Cotan?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 62,5% | 62,5% |
| Zachte schaduw | 37,5% | 37,5% |
| Gematigde luminantie | 0,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 75,0% | 75,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 25,0% | 25,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 87,5% | 87,5% |
| Gebalanceerd | 12,5% | 12,5% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 25,0% | 12,5% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 25,0% | 50,0% |
| Verklaring | 50,0% | 37,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 50,0% | 12,5% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 12,5% | 12,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 37,5% | 75,0% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke schilderijen van Juan Sanchez Cotan zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still-Life with Game, Veget… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still-Life with Game Fowl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-life with Quince, Cab… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Virgin waking the boy, Muse… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life with flowers, ve… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St. Bruno, founder of the C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Still life with dead birds… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Brigida del Rio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen surfen kopers van Juan Sanchez Cotan?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 300 | 75,0% |
| Kroatisch | 100 | 25,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Juan Sanchez Cotan en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 100 |
| wo 23 Sep | 100 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 200 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 500 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 300 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 500 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 300 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 700 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 400 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 700 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Juan Sanchez Cotan: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Juan Sanchez Cotan zijn het meest gewild?
- Still-life with Quince, Cabbage, Melon and Cucumber voert met 300 bezoeken (38% van de weergaven van Juan Sanchez Cotan). De bovenstaande ranglijst toont de top 5.
Hoeveel interesse is er in Juan Sanchez Cotan?
- 900 bezoeken in twaalf maanden: 400 op de artiestenpagina en 500 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Juan Sanchez Cotan geven kopers de voorkeur?
- Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 75% van de bezoeken voor 38% van de catalogus.