Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Karl Heffner op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Karl Heffner: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Landscape, Evening vaker dan welk ander schilderij van Karl Heffner dan ook: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 30% van het totaal. Daarna volgen Moorlandschaft Mit Überschwemmter Allee en Moorlandschaft In Abendstimmung. Karl Heffner kreeg 900 bezoeken: 100 op de artiestenpagina, 800 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 600 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Aardse tinten (Kleurenpalet) trekt 62% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 24% van de catalogus.
Karl Heffner: de 8 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 8 schilderijen van Karl Heffner met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Landscape, Evening
300 bezoeken · 30,0%
-
2
Moorlandschaft Mit Überschwemmter Allee
100 bezoeken · 10,0%
-
3
Moorlandschaft In Abendstimmung
100 bezoeken · 10,0%
-
4
Florence, Boboli Gardens And Duomo
100 bezoeken · 10,0%
-
5
Grindelwald And The Wetterhorn
100 bezoeken · 10,0%
-
6
Evening On The Isar
100 bezoeken · 10,0%
-
7
Distant View Of Venice
100 bezoeken · 10,0%
-
8
Sunset
100 bezoeken · 10,0%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Karl Heffner per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 0 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Karl Heffner per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Karl Heffner sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 3,2% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 3,2% | 10,0% |
| Gematigde luminantie | 51,6% | 60,0% |
| Algehele helderheid: licht | 29,0% | 20,0% |
| Lichtgevend | 12,9% | 10,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 48,4% | 60,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 35,5% | 30,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 12,9% | 10,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 3,2% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 72,0% | 37,5% |
| Aardse tinten | 24,0% | 62,5% |
| Donkere tinten | 4,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 45,2% | 60,0% |
| Gebalanceerd | 45,2% | 30,0% |
| Levendig | 9,7% | 10,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 12,9% | 10,0% |
| Zacht | 12,9% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 6,5% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 19,4% | 20,0% |
| Verklaring | 48,4% | 70,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 25,8% | 30,0% |
| Zacht gemengd palet | 12,9% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 9,7% | 30,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 25,8% | 20,0% |
| Harmonieus palet | 25,8% | 20,0% |
Welke schilderijen van Karl Heffner trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Almond blossom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Windsor Castle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An Evening Landscape, Norfo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An extensive flooded landsc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape, Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Florence, Boboli Gardens An… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nach Dem Unwetter - Bauernk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Old Houses, Winsor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sunset Over The River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moorlandschaft Mit Überschw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Karl Heffner?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Karl Heffner, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 200 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Karl Heffner op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Karl Heffner krijgt de meeste bezoeken?
- Landscape, Evening: 300 weergaven, 30% van het totaal aantal weergaven. 8 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Karl Heffner?
- 900 bezoeken in twaalf maanden, 100 op de artiestenpagina en 800 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Karl Heffner trekt kopers aan?
- Aardse tinten (Kleurenpalet) schilderijen: 62% van de bezoeken, 24% van de catalogus.