Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Karl Schmidt-Rottluff op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Karl Schmidt-Rottluff: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Houses at Night vaker dan welk ander schilderij van Karl Schmidt-Rottluff dan ook: 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 21% van het totaal. Daarna volgen Untitled (382) en Untitled (338). Karl Schmidt-Rottluff kreeg 3.200 bezoeken: 2.100 op de artiestenpagina, 1.100 op schilderijen. Het momentum is positief: 1000% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 1.900 bezoeken. Bezoeken per apparaat: apparaten (72%) en telefoons (28%). De voorkeur is duidelijk: Krachtig contrast (Contrast) trekt 68% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 27% van de catalogus.
Karl Schmidt-Rottluff: de 9 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 9 schilderijen van Karl Schmidt-Rottluff met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Houses at Night
400 bezoeken · 21,1%
-
2
Untitled (382)
400 bezoeken · 21,1%
-
3
Untitled (338)
200 bezoeken · 10,5%
-
4
Untitled (935)
200 bezoeken · 10,5%
-
5
Untitled (300)
200 bezoeken · 10,5%
-
6
Untitled (870)
200 bezoeken · 10,5%
-
7
Untitled (663)
100 bezoeken · 5,3%
-
8
Untitled (339)
100 bezoeken · 5,3%
-
9
Untitled (443)
100 bezoeken · 5,3%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Karl Schmidt-Rottluff per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 900 | 1.000 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 1.100 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Karl Schmidt-Rottluff per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Karl Schmidt-Rottluff sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 23,1% | 47,4% |
| Gematigde luminantie | 42,3% | 47,4% |
| Algehele helderheid: licht | 30,8% | 5,3% |
| Lichtgevend | 3,9% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 53,8% | 21,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 0,0% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 11,5% | 15,8% |
| Duidelijke kleurkracht | 30,8% | 42,1% |
| Levendige kleur | 3,9% | 21,1% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donkere tinten | 36,0% | 66,7% |
| Neutrale kleuren | 52,0% | 16,7% |
| Aardse tinten | 12,0% | 16,7% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 53,8% | 21,1% |
| Gebalanceerd | 11,5% | 15,8% |
| Levendig | 34,6% | 63,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 3,9% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 26,9% | 68,4% |
| Verklaring | 69,2% | 31,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 19,2% | 36,8% |
| Zacht gemengd palet | 11,5% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 23,1% | 31,6% |
| Sterke kleurconsistentie | 46,2% | 31,6% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Welke schilderijen van Karl Schmidt-Rottluff trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Houses at Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Untitled (338) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (527) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (870) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (663) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (300) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (935) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Untitled (382) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Untitled (339) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (103) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de apparaten onder het publiek van Karl Schmidt-Rottluff?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Open de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.300 | 71,9% |
| telefoons | 900 | 28,1% |
In welke talen surfen de kopers van Karl Schmidt-Rottluff?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 400 | 26,7% |
| Spaans | 200 | 13,3% |
| Frans | 200 | 13,3% |
| Italiaans | 200 | 13,3% |
| Pools | 200 | 13,3% |
| Portugees | 200 | 13,3% |
| Duits | 100 | 6,7% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Karl Schmidt-Rottluff, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 100 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 100 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 200 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 100 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 200 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 200 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 100 |
| za 10 Okt | 400 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 300 |
| di 13 Okt | 300 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 300 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 400 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 400 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 400 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 500 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 500 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 500 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 600 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 600 |
Over Karl Schmidt-Rottluff op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Karl Schmidt-Rottluff krijgt de meeste bezoeken?
- Houses at Night: 400 weergaven, 21% van het totaal aantal weergaven. 9 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Karl Schmidt-Rottluff?
- 3.200 bezoeken in twaalf maanden, 2.100 op de artiestenpagina en 1.100 op de schilderijen.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Karl Schmidt-Rottluff?
- De verdeling van de bezoeken is apparaten (72%) en telefoons (28%); apparaten staat op de eerste plaats met 72%.
Welke schilderstijl van Karl Schmidt-Rottluff trekt kopers aan?
- Krachtig contrast (Contrast) schilderijen: 68% van de bezoeken, 27% van de catalogus.