Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Ken Currie op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Ken Currie: de cijfers die ertoe doen
Gallowgate Lard is het meest bekeken schilderij van Ken Currie: 900 weergaven in twaalf maanden, goed voor 36% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen Enemy of the People (polyptych, left panel) en Shot Boy (First Revision). In totaal 3.000 bezoeken: 800 naar de artiestenpagina en 2.200 naar de schilderijen. 100% daling tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 met 2.200 bezoeken. Verdeling per apparaat: apparaten (73%), telefoons (17%) en tablets (10%). Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie) is de voorkeursstijl: 48% van de bezoeken, 11% van de catalogus.
Top 10 schilderijen van Ken Currie op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Ken Currie dat het vaakst wordt geopend.
-
1
Gallowgate Lard, 1996
900 bezoeken · 36,0%
-
2
Enemy of the People (polyptych, left panel)
300 bezoeken · 12,0%
-
3
Shot Boy (First Revision), 1998
300 bezoeken · 12,0%
-
4
Scottish Stoics A Prostitute (triptych, left wing), 1989
300 bezoeken · 12,0%
-
5
A Man's a Man
200 bezoeken · 8,0%
-
6
The Sceptics (polyptych, centre panel), 1991
100 bezoeken · 4,0%
-
7
To Live Work, No.307, 1996
100 bezoeken · 4,0%
-
8
The Bathers, 1993
100 bezoeken · 4,0%
-
9
Head of an Idealist
100 bezoeken · 4,0%
-
10
Untitled, 2000
100 bezoeken · 4,0%
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Ken Currie?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 600 | 1.600 |
| Aug 2026 | 200 | 600 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Ken Currie?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen kopers uit de schilderijen van Ken Currie?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 72,2% | 56,0% |
| Zachte schaduw | 22,2% | 40,0% |
| Gematigde luminantie | 5,6% | 4,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 66,7% | 72,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 11,1% | 16,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 22,2% | 12,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 66,7% | 80,0% |
| Gebalanceerd | 33,3% | 20,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 11,1% | 8,0% |
| Zacht | 16,7% | 12,0% |
| Gebalanceerd | 11,1% | 12,0% |
| Krachtig contrast | 11,1% | 4,0% |
| Verklaring | 50,0% | 64,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 11,1% | 48,0% |
| Zacht gemengd palet | 5,6% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 16,7% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 38,9% | 36,0% |
| Harmonieus palet | 27,8% | 16,0% |
Hoe presteren de topverkoopstukken van Ken Currie maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Anatomy Lesson (polyptych,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sceptics (polyptych, ce… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Enemy of the People (polypt… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Shot Boy (First Revision) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 100 | 0 |
| Three Oncologists (Professo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Man's a Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| To Live Work, No.307 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Gallowgate Lard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 200 | 0 |
| Head of an Idealist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
Telefoons of computers: waar heeft Ken Currie naar gekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.200 | 73,3% |
| telefoons | 500 | 16,7% |
| tablets | 300 | 10,0% |
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Ken Currie?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Russisch | 100 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Ken Currie en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 300 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 200 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 300 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over de vraag naar Ken Currie
Wat is het meest bekeken schilderij van Ken Currie?
- Gallowgate Lard, met 900 weergaven of 36% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Ken Currie op AllPaintingsStore.com?
- 3.000 in twaalf maanden (800 op de artiestenpagina, 2.200 op de schilderijen).
Wordt Ken Currie vaker bekeken op telefoons of op computers?
- De bezoeken zijn als volgt verdeeld over apparaten (73%), telefoons (17%) en tablets (10%); apparaten loopt voor met 73%.
Is er een stijl van Ken Currie die bezoekers de voorkeur geven?
- Ja, Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie): 48% van de bezoeken tegenover 11% van de catalogus.