Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Lamar Baker op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Lamar Baker: de kijk van de bezoekers
Bezoekers openen Plantation System vaker dan welk ander schilderij van Lamar Baker dan ook: 400 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 31% van het totaal. Daarna volgen African Fantasy, from the series Fantasies en Mars, from the series Fantasies. Lamar Baker kreeg 1.000 bezoeken: 100 op de artiestenpagina, 900 op schilderijen. Momentum vertraagd: 100% minder bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. De beste maand was Jul 2026: 700 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Neutrale kleuren (Kleurenpalet) trekt 100% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 65% van de catalogus.
Lamar Baker: de 8 schilderijen die bezoekers als eerste bekijken
De 8 schilderijen van Lamar Baker met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Plantation System, 1941
400 bezoeken · 30,8%
-
2
African Fantasy, from the series Fantasies, 1936
200 bezoeken · 15,4%
-
3
Mars, from the series Fantasies, 1940
200 bezoeken · 15,4%
-
4
The Tie that Binds, 1939
100 bezoeken · 7,7%
-
5
Commuter's Fantasy, from the series Fantasies, 1936
100 bezoeken · 7,7%
-
6
Self Portrait with Cotton Plant, 1940
100 bezoeken · 7,7%
-
7
Sunday Afternoon in New Jersey, 1936
100 bezoeken · 7,7%
-
8
Field Hands, 1940
100 bezoeken · 7,7%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Lamar Baker per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Lamar Baker per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Lamar Baker komen overeen met de keuzes van bezoekers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 13,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 39,1% | 30,8% |
| Algehele helderheid: licht | 39,1% | 69,2% |
| Lichtgevend | 8,7% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 95,7% | 100,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 4,3% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 65,2% | 100,0% |
| Aardse tinten | 30,4% | 0,0% |
| Monochroom | 4,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 91,3% | 92,3% |
| Gebalanceerd | 8,7% | 7,7% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 4,3% | 0,0% |
| Zacht | 4,3% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 8,7% | 0,0% |
| Verklaring | 82,6% | 100,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,3% | 7,7% |
| Zacht gemengd palet | 8,7% | 30,8% |
| Evenwichtige harmonie | 17,4% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 39,1% | 30,8% |
| Harmonieus palet | 30,4% | 30,8% |
Welke schilderijen van Lamar Baker trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mars, from the series Fanta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Textile Tangle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Commuter's Fantasy, from th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Necrophile (from Aberration… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| African Fantasy, from the s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Plantation System | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Tie that Binds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sunday Afternoon in New Jer… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Religion 1936 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exotic Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de bezoekers van Lamar Baker?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Lamar Baker, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 100 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Lamar Baker op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Lamar Baker krijgt de meeste bezoeken?
- Plantation System: 400 weergaven, 31% van het totaal aantal weergaven. 8 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Lamar Baker?
- 1.000 bezoeken in twaalf maanden, 100 op de artiestenpagina en 900 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Lamar Baker trekt bezoekers aan?
- Neutrale kleuren (Kleurenpalet) schilderijen: 100% van de bezoeken, 65% van de catalogus.