Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Lambert Sustris op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Lambert Sustris: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Allegory of Vanity vaker dan welk ander schilderij van Lambert Sustris dan ook: 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 31% van het totaal. Daarna volgen Landscape with Jupiter and Io en The Queen of Sheba before King Solomon. Lambert Sustris kreeg 1.800 bezoeken: 700 op de artiestenpagina, 1.100 op schilderijen. Momentum vertraagd: 75% minder bezoeken in Okt 2026 dan in Sep 2026. De beste maand was Jul 2026: 1.200 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Romantisch (Sfeer) trekt 33% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 12% van de catalogus.
Lambert Sustris: de 7 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 7 schilderijen van Lambert Sustris met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Allegory of Vanity
400 bezoeken · 30,8%
-
2
Landscape with Jupiter and Io, 1557
300 bezoeken · 23,1%
-
3
The Queen of Sheba before King Solomon
200 bezoeken · 15,4%
-
4
Virgin and Child with St Anne and the Infant St John
100 bezoeken · 7,7%
-
5
Venus and Cupid, 1560
100 bezoeken · 7,7%
-
6
Judith with the Head of Holophernes
100 bezoeken · 7,7%
-
7
Woman with Mirror, Lambert Sustris (circle of), 1540 - 1570, 1570
100 bezoeken · 7,7%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Lambert Sustris per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 300 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Lambert Sustris per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Lambert Sustris sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Dramatisch | 37,5% | 50,0% |
| Klassiek | 29,2% | 16,7% |
| Romantisch | 12,5% | 33,3% |
| Mystiek | 8,3% | 0,0% |
| Luxe en weelderig | 4,2% | 0,0% |
| Nostalgisch | 4,2% | 0,0% |
| Sereniteit | 4,2% | 0,0% |
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Reflectief | 25,0% | 41,7% |
| Dramatisch | 16,7% | 16,7% |
| Gepassioneerd | 8,3% | 25,0% |
| Spiritueel | 12,5% | 8,3% |
| Romantisch | 8,3% | 8,3% |
| Zwaarmoedig | 12,5% | 0,0% |
| Sereniteit | 8,3% | 0,0% |
| Nostalgisch | 4,2% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 41,2% | 46,2% |
| Zachte schaduw | 44,1% | 30,8% |
| Gematigde luminantie | 14,7% | 23,1% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 32,4% | 23,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 41,2% | 38,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 26,5% | 38,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 44,1% | 30,8% |
| Gebalanceerd | 55,9% | 69,2% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 23,5% | 0,0% |
| Zacht | 26,5% | 23,1% |
| Gebalanceerd | 2,9% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 20,6% | 38,5% |
| Verklaring | 26,5% | 38,5% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 14,7% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 8,8% | 23,1% |
| Evenwichtige harmonie | 5,9% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 35,3% | 46,2% |
| Harmonieus palet | 35,3% | 30,8% |
Welke schilderijen van Lambert Sustris trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Woman with Shield | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man in a Cape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Wilhelm the Eld… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Veronika Vöhlin, born von F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John the Baptist preaching | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venus and Vulcan, Eavesdrop… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head Study of a Young Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Judith with the Head of Hol… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Diana and Actaeon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flora with a cupid in a lan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Lambert Sustris?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Lambert Sustris, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 28 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Lambert Sustris op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Lambert Sustris krijgt de meeste bezoeken?
- Allegory of Vanity: 400 weergaven, 31% van het totaal aantal weergaven. 7 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Lambert Sustris?
- 1.800 bezoeken in twaalf maanden, 700 op de artiestenpagina en 1.100 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Lambert Sustris trekt kopers aan?
- Romantisch (Sfeer) schilderijen: 33% van de bezoeken, 12% van de catalogus.