Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Laurent Charpentier op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Laurent Charpentier: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Laurent Charpentier op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Eeuwige Straling in Obsidiaan: Een Monumentale Studie van Sculpturale Vorm en Levendig Licht: 700 weergaven, wat 26% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Fragmented Souls in Primary Tones: A Monumental Study of Geometric Harmony and Melancholy en Monolithische Aanwezigheid in Oker: Een Unieke Studie van Oerpracht en Schaduw. Laurent Charpentier trok in totaal 2.500 bezoeken aan, met 0 op de artiestenpagina en 2.500 op individuele schilderijen. De vraag stijgt: het aantal bezoeken is met 500% gegroeid van Aug 2026 naar Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026, met 1.800 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Dramatisch (Sfeer): 50% van de bezoeken, tegenover 9% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van Laurent Charpentier die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van Laurent Charpentier die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
Hoeveel interesse krijgt Laurent Charpentier elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
0
1.800
Aug 2026
0
100
Sep 2026
0
600
Hoe vaak worden de schilderijen van Laurent Charpentier bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Laurent Charpentier?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Krachtig en gedurfd
40,6%
33,3%
Speels
43,8%
16,7%
Dramatisch
9,4%
50,0%
Elegant
3,1%
0,0%
Nostalgisch
3,1%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Mysterieus
12,5%
44,4%
Blijmoedig
31,2%
5,6%
Energiek
21,9%
16,7%
Krachtig en imposant
9,4%
16,7%
Speels
12,5%
5,6%
Nostalgisch
3,1%
11,1%
Reflectief
3,1%
0,0%
Gespannen
3,1%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
0,0%
0,0%
Zachte schaduw
13,6%
40,7%
Gematigde luminantie
25,0%
37,0%
Algehele helderheid: licht
29,5%
11,1%
Lichtgevend
31,8%
11,1%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
20,4%
3,7%
Subtiel kleurgebruik
11,4%
3,7%
Gematigd zachte verzadiging
18,2%
22,2%
Duidelijke kleurkracht
43,2%
70,4%
Levendige kleur
6,8%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donkere tinten
21,9%
55,6%
Aardse tinten
17,1%
18,5%
Neutrale kleuren
26,8%
3,7%
Pasteltinten
14,6%
7,4%
Metallic tinten
4,9%
7,4%
Zonsondergang
7,3%
3,7%
Natuurlijke tinten
2,4%
3,7%
Warme tinten
4,9%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
9,1%
0,0%
Gebalanceerd
34,1%
37,0%
Levendig
56,8%
63,0%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
0,0%
0,0%
Zacht
6,8%
0,0%
Gebalanceerd
11,4%
7,4%
Krachtig contrast
11,4%
0,0%
Verklaring
70,5%
92,6%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
54,5%
25,9%
Zacht gemengd palet
9,1%
48,1%
Evenwichtige harmonie
9,1%
11,1%
Sterke kleurconsistentie
20,4%
3,7%
Harmonieus palet
6,8%
11,1%
Welke schilderijen van Laurent Charpentier zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Eeuwige Straling in Obsidia…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
200
Fragmented Souls in Primary…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
Magenta Reverie: Een Uniek…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Karmijnrode spatten rond ee…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Echo's van de Middernacht:…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Monolithische Aanwezigheid…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
Neon Chaos: A Singular Symp…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Gefragmenteerde Ziel in Oke…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Eeuwige Straling in Magenta…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ephemeral Skyline: A Noctur…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
In welke talen surfen kopers van Laurent Charpentier?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Laurent Charpentier en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
Dag
Bezoeken
wo 23 Sep
0
do 24 Sep
0
vr 25 Sep
0
za 26 Sep
0
zo 27 Sep
0
ma 28 Sep
0
di 29 Sep
0
wo 30 Sep
0
do 1 Okt
0
vr 2 Okt
0
za 3 Okt
0
zo 4 Okt
0
ma 5 Okt
0
di 6 Okt
0
wo 7 Okt
0
do 8 Okt
0
vr 9 Okt
0
za 10 Okt
0
zo 11 Okt
100
ma 12 Okt
0
di 13 Okt
0
wo 14 Okt (voorspelling)
0
do 15 Okt (voorspelling)
0
vr 16 Okt (voorspelling)
0
za 17 Okt (voorspelling)
0
zo 18 Okt (voorspelling)
100
ma 19 Okt (voorspelling)
0
di 20 Okt (voorspelling)
0
wo 21 Okt (voorspelling)
0
do 22 Okt (voorspelling)
0
vr 23 Okt (voorspelling)
0
za 24 Okt (voorspelling)
0
zo 25 Okt (voorspelling)
200
ma 26 Okt (voorspelling)
0
di 27 Okt (voorspelling)
0
wo 28 Okt (voorspelling)
0
do 29 Okt (voorspelling)
0
vr 30 Okt (voorspelling)
0
za 31 Okt (voorspelling)
0
zo 1 Nov (voorspelling)
200
ma 2 Nov (voorspelling)
0
di 3 Nov (voorspelling)
0
Laurent Charpentier: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Laurent Charpentier zijn het meest gewild?
Eeuwige Straling in Obsidiaan: Een Monumentale Studie van Sculpturale Vorm en Levendig Licht voert met 700 bezoeken (26% van de weergaven van Laurent Charpentier). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in Laurent Charpentier?
2.500 bezoeken in twaalf maanden: 0 op de artiestenpagina en 2.500 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Laurent Charpentier geven kopers de voorkeur?
Dramatisch (Sfeer): 50% van de bezoeken voor 9% van de catalogus.
AAtelier ConciërgeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?