Geld-terug-garantie · 100 dagen Gratis wereldwijde verzending
646.788kunstwerken 53.424kunstenaars 5.406musea 32talen

Lee Ufan Vraag- en bezoekersstatistieken

1936

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Lee Ufan op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Lee Ufan: vraag in één oogopslag

Het meest bekeken schilderij van Lee Ufan op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is From Point: 500 weergaven, wat 46% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: From Line 80011 en From Lines. Lee Ufan trok in totaal 1.100 bezoeken aan, met 200 op de artiestenpagina en 900 op individuele schilderijen. De vraag nam af: het aantal bezoeken daalde met 100% van Aug 2026 naar Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026, met 800 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging): 82% van de bezoeken, tegenover 25% van het oeuvre van de kunstenaar.

De 4 schilderijen van Lee Ufan die kopers het vaakst bekijken

Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 4 schilderijen van Lee Ufan die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.

  1. From Point 1 From Point 500 bezoeken · 45,5%
  2. From Line 80011 2 From Line 80011 400 bezoeken · 36,4%
  3. From Lines 3 From Lines 100 bezoeken · 9,1%
  4. With Winds 4 With Winds 100 bezoeken · 9,1%

Hoeveel interesse krijgt Lee Ufan elke maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Bekijk de gegevens
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 20260800
Aug 2026200100
Sep 202600

Hoe vaak worden de schilderijen van Lee Ufan bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke schilderijen van Lee Ufan zijn maandelijks in de mode?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Bekijk de gegevens
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
From Line000000000000
From Lines00000000001000
From Point, no. 790125000000000000
From Point, No. 780163000000000000
From Line 8001100000000040000
From Line, no. 740458000000000000
Dialogue000000000000
With Winds00000000010000
From Line, no. 790141000000000000
From Point00000000030000

In welke talen surfen kopers van Lee Ufan?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Lee Ufan en de prognose?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Bekijk de gegevens
DagBezoeken
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt100
za 3 Okt0
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt0
di 13 Okt0
wo 14 Okt0
do 15 Okt0
vr 16 Okt0
za 17 Okt0
zo 18 Okt0
ma 19 Okt0
di 20 Okt (voorspelling)0
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)0
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)0
di 27 Okt (voorspelling)0
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)0
di 3 Nov (voorspelling)0
wo 4 Nov (voorspelling)0
do 5 Nov (voorspelling)0
vr 6 Nov (voorspelling)0
za 7 Nov (voorspelling)0
zo 8 Nov (voorspelling)0
ma 9 Nov (voorspelling)0

Lee Ufan: veelgestelde vragen

Welke schilderijen van Lee Ufan zijn het meest gewild?

From Point voert met 500 bezoeken (46% van de weergaven van Lee Ufan). De bovenstaande ranglijst toont de top 4.

Hoeveel interesse is er in Lee Ufan?

1.100 bezoeken in twaalf maanden: 200 op de artiestenpagina en 900 op individuele schilderijen.

Welk type schilderij van Lee Ufan geven kopers de voorkeur?

Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging): 82% van de bezoeken voor 25% van de catalogus.