Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Léon Lhermitte op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Léon Lhermitte: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Granville, Morning vaker dan welk ander schilderij van Léon Lhermitte dan ook: 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 5% van het totaal. Daarna volgen Near the Fountain en La Lecon de lecture. Léon Lhermitte kreeg 8.700 bezoeken: 1.600 op de artiestenpagina, 7.100 op schilderijen. Momentum vertraagd: 43% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 7.100 bezoeken. Bezoeken per apparaat: apparaten (95%) en telefoons (5%). De voorkeur is duidelijk: Zachte schaduw (Lichtsterkte) trekt 35% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 14% van de catalogus.
Léon Lhermitte: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Léon Lhermitte met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Granville, Morning, 1892
400 bezoeken · 5,2%
-
2
Near the Fountain
400 bezoeken · 5,2%
-
3
La Lecon de lecture
300 bezoeken · 3,9%
-
4
L_Hermitte Leon Augustin Figures by a Country Stream circa, 1920
300 bezoeken · 3,9%
-
5
les halles
300 bezoeken · 3,9%
-
6
Landscape with a Peasant Woman Milking a Cow, 1887
200 bezoeken · 2,6%
-
7
Le Pardon de Plourin, Brittany Peasants Leaving Church, 1877
200 bezoeken · 2,6%
-
8
Pelerinage Pour L'Enfant Malade. Eglise De Plein-Pied, Bourges
200 bezoeken · 2,6%
-
9
Maternite
200 bezoeken · 2,6%
-
10
The Bather
200 bezoeken · 2,6%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Léon Lhermitte per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 500 |
| Jul 2026 | 1.200 | 5.900 |
| Aug 2026 | 200 | 500 |
| Sep 2026 | 200 | 200 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Léon Lhermitte per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Léon Lhermitte sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 18,0% | 13,0% |
| Zachte schaduw | 14,0% | 35,1% |
| Gematigde luminantie | 50,0% | 35,1% |
| Algehele helderheid: licht | 18,0% | 16,9% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 16,0% | 15,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 20,0% | 33,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 32,0% | 35,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 32,0% | 15,6% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 60,4% | 62,9% |
| Neutrale kleuren | 14,6% | 24,3% |
| Donkere tinten | 25,0% | 12,9% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 20,0% | 24,7% |
| Gebalanceerd | 48,0% | 61,0% |
| Levendig | 32,0% | 14,3% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 1,3% |
| Zacht | 22,0% | 16,9% |
| Gebalanceerd | 20,0% | 14,3% |
| Krachtig contrast | 20,0% | 24,7% |
| Verklaring | 36,0% | 42,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 2,0% | 2,6% |
| Zacht gemengd palet | 4,0% | 3,9% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 11,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 46,0% | 39,0% |
| Harmonieus palet | 48,0% | 42,9% |
Welke schilderijen van Léon Lhermitte trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Interior of a Butcher Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Saulaie (De Willigen) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le berger et son troupeau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Glaneuses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le lavage des moutons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Haymakers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Baby’s Hour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Meal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Passeur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femmes a la Fontaine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de apparaten onder het publiek van Léon Lhermitte?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Open de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 8.300 | 95,4% |
| telefoons | 400 | 4,6% |
In welke talen surfen de kopers van Léon Lhermitte?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 50,0% |
| Georgisch | 100 | 50,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Léon Lhermitte, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 100 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 200 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 200 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 200 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 300 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
Over Léon Lhermitte op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Léon Lhermitte krijgt de meeste bezoeken?
- Granville, Morning: 400 weergaven, 5% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Léon Lhermitte?
- 8.700 bezoeken in twaalf maanden, 1.600 op de artiestenpagina en 7.100 op de schilderijen.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Léon Lhermitte?
- De verdeling van de bezoeken is apparaten (95%) en telefoons (5%); apparaten staat op de eerste plaats met 95%.
Welke schilderstijl van Léon Lhermitte trekt kopers aan?
- Zachte schaduw (Lichtsterkte) schilderijen: 35% van de bezoeken, 14% van de catalogus.