Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Leslie Cole op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Leslie Cole: de cijfers die ertoe doen
Orderly on His Rounds in X Ward, Changi Gaol, Singapore, with Prisoners of War Suffering from Starvation and Beriberi is het meest bekeken schilderij van Leslie Cole: 100 weergaven in twaalf maanden, goed voor 6% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen Scene in a Regimental Aid Post In a Filthy Cellar at Sallenelle, France, after an Action en Burma, the Guerilla Headquarters Sergeant Brierley (Ex Maquis) with Burmese Members of Reindeer Force 136. In totaal 2.500 bezoeken: 1.000 naar de artiestenpagina en 1.500 naar de schilderijen. Beste maand: Jul 2026 met 2.100 bezoeken. Krachtig contrast (Contrast) is de voorkeursstijl: 39% van de bezoeken, 22% van de catalogus.
Top 10 schilderijen van Leslie Cole op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Leslie Cole dat het vaakst wordt geopend.
-
1
Orderly on His Rounds in X Ward, Changi Gaol, Singapore, with Prisoners of War Suffering from Starvation and Beriberi, 1945
100 bezoeken · 5,6%
-
2
Scene in a Regimental Aid Post In a Filthy Cellar at Sallenelle, France, after an Action, 1944
100 bezoeken · 5,6%
-
3
Burma, the Guerilla Headquarters Sergeant Brierley (Ex Maquis) with Burmese Members of Reindeer Force 136, 1946
100 bezoeken · 5,6%
-
4
Burmese Guerillas in Action, 1945
100 bezoeken · 5,6%
-
5
Naval Base Women's Royal Naval Service Sick Bay, 1942
100 bezoeken · 5,6%
-
6
Singapore The Remains of One of the Big Defence Guns, 1946
100 bezoeken · 5,6%
-
7
Dentistry during the Hour of Gas Practice, 1942
100 bezoeken · 5,6%
-
8
Malta Convoy Basutos Deal with the Overflow Mail on the Causeway, the Palace, Valletta, 1943
100 bezoeken · 5,6%
-
9
Malta, the Hypogeum People of Paula Sheltering during a Raid, 1943
100 bezoeken · 5,6%
-
10
One of the Death Pits, Belsen SS Guards Collecting Bodies, 1945
100 bezoeken · 5,6%
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Leslie Cole?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 800 | 1.300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Leslie Cole?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen kopers uit de schilderijen van Leslie Cole?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 26,0% | 11,1% |
| Zachte schaduw | 36,0% | 50,0% |
| Gematigde luminantie | 36,0% | 38,9% |
| Algehele helderheid: licht | 2,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 32,0% | 27,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 42,0% | 33,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 22,0% | 33,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 5,6% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 76,9% | 83,3% |
| Donkere tinten | 19,2% | 16,7% |
| Neutrale kleuren | 3,9% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 36,0% | 33,3% |
| Gebalanceerd | 58,0% | 55,6% |
| Levendig | 6,0% | 11,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 18,0% | 16,7% |
| Zacht | 36,0% | 27,8% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 11,1% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 38,9% |
| Verklaring | 12,0% | 5,6% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 10,0% | 16,7% |
| Zacht gemengd palet | 12,0% | 11,1% |
| Evenwichtige harmonie | 6,0% | 11,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 52,0% | 33,3% |
| Harmonieus palet | 20,0% | 27,8% |
Hoe presteren de topverkoopstukken van Leslie Cole maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Het vormen van het kielblok… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mary (Young Girl met een po… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orderly on His Rounds in X… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Night Scene in a Watch Offi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ground Operational Exercise | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scene in a Regimental Aid P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Bechuanaland Boys Cleaning… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Malta Preparing for the Nig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Loading Tanks for Russia II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Malta Fighters Take Off fro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Leslie Cole?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Tsjechisch | 100 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Leslie Cole en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 100 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 200 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over de vraag naar Leslie Cole
Wat is het meest bekeken schilderij van Leslie Cole?
- Orderly on His Rounds in X Ward, Changi Gaol, Singapore, with Prisoners of War Suffering from Starvation and Beriberi, met 100 weergaven of 6% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Leslie Cole op AllPaintingsStore.com?
- 2.500 in twaalf maanden (1.000 op de artiestenpagina, 1.500 op de schilderijen).
Is er een stijl van Leslie Cole die bezoekers de voorkeur geven?
- Ja, Krachtig contrast (Contrast): 39% van de bezoeken tegenover 22% van de catalogus.