Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Mabel Frances Layng op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Mabel Frances Layng: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Girls Dressing vaker dan welk ander schilderij van Mabel Frances Layng dan ook: 100 weergaven in twaalf maanden, goed voor 17% van het totaal. Daarna volgen The Holidaymakers en The Tea Room. Mabel Frances Layng kreeg 1.000 bezoeken: 400 op de artiestenpagina, 600 op schilderijen. Het momentum is positief: 200% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 600 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) trekt 50% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 33% van de catalogus.
Mabel Frances Layng: de 6 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 6 schilderijen van Mabel Frances Layng met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Mabel Frances Layng per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Mabel Frances Layng per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Mabel Frances Layng sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 50,0% | 50,0% |
| Zachte schaduw | 41,7% | 33,3% |
| Gematigde luminantie | 8,3% | 16,7% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 8,3% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 41,7% | 33,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 33,3% | 50,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 16,7% | 16,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 25,0% | 16,7% |
| Gebalanceerd | 66,7% | 66,7% |
| Levendig | 8,3% | 16,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 25,0% | 33,3% |
| Zacht | 16,7% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 16,7% | 16,7% |
| Krachtig contrast | 25,0% | 33,3% |
| Verklaring | 16,7% | 16,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 8,3% | 16,7% |
| Zacht gemengd palet | 16,7% | 16,7% |
| Evenwichtige harmonie | 8,3% | 16,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 16,7% |
| Harmonieus palet | 16,7% | 33,3% |
Welke schilderijen van Mabel Frances Layng trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Tea Room | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Girls Dressing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Gypsy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Omnibus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Top of the Bus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mars and Venus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Sewing Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Tea Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Strolling Players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Oil Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Mabel Frances Layng?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Mabel Frances Layng, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Mabel Frances Layng op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Mabel Frances Layng krijgt de meeste bezoeken?
- Girls Dressing: 100 weergaven, 17% van het totaal aantal weergaven. 6 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Mabel Frances Layng?
- 1.000 bezoeken in twaalf maanden, 400 op de artiestenpagina en 600 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Mabel Frances Layng trekt kopers aan?
- Gematigd zachte verzadiging (Kleurverzadiging) schilderijen: 50% van de bezoeken, 33% van de catalogus.