Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Marcel Broodthaers op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Marcel Broodthaers: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Marcel Broodthaers op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Mademoiselle Rivière and Monsieur Bertin: 100 weergaven, wat 14% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Daguerre’s Soup en Casserole and Closed Mussels. Marcel Broodthaers trok in totaal 800 bezoeken aan, met 200 op de artiestenpagina en 600 op individuele schilderijen. Piekmaand: Jul 2026, met 700 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Lichtgevend (Lichtsterkte): 71% van de bezoeken, tegenover 44% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 7 schilderijen van Marcel Broodthaers die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 7 schilderijen van Marcel Broodthaers die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
Mademoiselle Rivière and Monsieur Bertin
100 bezoeken · 14,3%
-
2
Daguerre’s Soup, 1975
100 bezoeken · 14,3%
-
3
Casserole and Closed Mussels, 1964
100 bezoeken · 14,3%
-
4
The Farm Animals (Les Animaux de la ferme), 1974
100 bezoeken · 14,3%
-
5
A Railway Robbery, 1972
100 bezoeken · 14,3%
-
6
Rebus, 1973
100 bezoeken · 14,3%
-
7
Atlas, 1975
100 bezoeken · 14,3%
Hoeveel interesse krijgt Marcel Broodthaers elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Marcel Broodthaers bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Marcel Broodthaers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 5,6% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 0,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 50,0% | 28,6% |
| Lichtgevend | 44,4% | 71,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 77,8% | 100,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 11,1% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 11,1% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 82,3% | 71,4% |
| Monochroom | 11,8% | 14,3% |
| Pasteltinten | 5,9% | 14,3% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 61,1% | 71,4% |
| Gebalanceerd | 38,9% | 28,6% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 16,7% | 28,6% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 5,6% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 5,6% | 14,3% |
| Verklaring | 72,2% | 57,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 16,7% | 28,6% |
| Zacht gemengd palet | 11,1% | 28,6% |
| Evenwichtige harmonie | 16,7% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 27,8% | 28,6% |
| Harmonieus palet | 27,8% | 14,3% |
Welke schilderijen van Marcel Broodthaers zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Untitled (Triptych) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dear Little Sister | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Railway Robbery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Tractatus Logico Catalogicu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Daguerre’s Soup | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Citron Citroen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I Return to Matter, I Redis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mademoiselle Rivière and Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Casserole and Closed Mussels | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| The Farm Animals | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen kopers van Marcel Broodthaers?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Marcel Broodthaers en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 100 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 400 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 300 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 300 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 200 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 300 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 100 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
Marcel Broodthaers: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Marcel Broodthaers zijn het meest gewild?
- Mademoiselle Rivière and Monsieur Bertin voert met 100 bezoeken (14% van de weergaven van Marcel Broodthaers). De bovenstaande ranglijst toont de top 7.
Hoeveel interesse is er in Marcel Broodthaers?
- 800 bezoeken in twaalf maanden: 200 op de artiestenpagina en 600 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Marcel Broodthaers geven kopers de voorkeur?
- Lichtgevend (Lichtsterkte): 71% van de bezoeken voor 44% van de catalogus.