Geld-terug-garantie · 100 dagen Gratis wereldwijde verzending
646.784kunstwerken 53.423kunstenaars 5.406musea 32talen

Marina Abramović Vraag- en bezoekersstatistieken

1946

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Marina Abramović op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Marina Abramović: vraag in één oogopslag

Het meest bekeken schilderij van Marina Abramović op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is The Hero: 200 weergaven, wat 33% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: The Communicator en Green Dragon Lying. Marina Abramović trok in totaal 600 bezoeken aan, met 200 op de artiestenpagina en 400 op individuele schilderijen. Piekmaand: Jul 2026, met 500 bezoeken. Visitors lean towards Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 50% of the visits, against 33% of the artist's catalog.

The 4 paintings by Marina Abramović that visitors open most

Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 4 schilderijen van Marina Abramović die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.

  1. The Hero 1 The Hero, 2001 200 bezoeken · 33,3%
  2. The Communicator 2 The Communicator 200 bezoeken · 33,3%
  3. Green Dragon Lying 3 Green Dragon Lying 100 bezoeken · 16,7%
  4. Black Dragon 4 Black Dragon 100 bezoeken · 16,7%

Hoeveel interesse krijgt Marina Abramović elke maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Bekijk de gegevens
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 2026200300
Aug 202600
Sep 20260100

Hoe vaak worden de schilderijen van Marina Abramović bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke schilderijen van Marina Abramović zijn maandelijks in de mode?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Bekijk de gegevens
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
The Hero00000000000100
Rhythm 5000000000000
Green Dragon Lying00000000010000
The Communicator00000000020000
Black Dragon000000000000
Chair for Man and His Spirit000000000000

Which languages do visitors of Marina Abramović browse in?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Bekijk de gegevens
TaalBezoekenDelen
Spaans100100,0%

Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Marina Abramović en de prognose?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Bekijk de gegevens
DagBezoeken
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt0
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt0
di 13 Okt0
wo 14 Okt0
do 15 Okt1.500
vr 16 Okt0
za 17 Okt0
zo 18 Okt0
ma 19 Okt0
di 20 Okt0
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)2.100
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)0
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)0
di 27 Okt (voorspelling)0
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)2.700
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)0
di 3 Nov (voorspelling)0
wo 4 Nov (voorspelling)0
do 5 Nov (voorspelling)3.100
vr 6 Nov (voorspelling)0
za 7 Nov (voorspelling)0
zo 8 Nov (voorspelling)0
ma 9 Nov (voorspelling)0
di 10 Nov (voorspelling)0

Marina Abramović: veelgestelde vragen

Welke schilderijen van Marina Abramović zijn het meest gewild?

The Hero voert met 200 bezoeken (33% van de weergaven van Marina Abramović). De bovenstaande ranglijst toont de top 4.

Hoeveel interesse is er in Marina Abramović?

600 bezoeken in twaalf maanden: 200 op de artiestenpagina en 400 op individuele schilderijen.

Which type of painting by Marina Abramović do visitors prefer?

Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 50% van de bezoeken voor 33% van de catalogus.