Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Mattheus Verheyden op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Mattheus Verheyden: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Portrait of Coenraad van Heemskerck, Count of the Holy Roman Empire, Lord of Achttienhoven and Den Bosch, Mattheus Verheyden, 1750 vaker dan welk ander schilderij van Mattheus Verheyden dan ook: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 50% van het totaal. Daarna volgen Portrait of François van Aerssen, Lord of Sommelsdijk, Vice-Admiral of Holland and West-Friesland, Mattheus Verheyden, 1728 en Portrait of Gerard Cornelis van Riebeeck, Mattheus Verheyden, 1755. Mattheus Verheyden kreeg 600 bezoeken: 200 op de artiestenpagina, 400 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 400 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Gedempt (Kleurverzadiging) trekt 75% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 60% van de catalogus.
Mattheus Verheyden: de 3 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 3 schilderijen van Mattheus Verheyden met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Portrait of Coenraad van Heemskerck, Count of the Holy Roman Empire, Lord of Achttienhoven and Den Bosch, Mattheus Verheyden, 1750, 1750
200 bezoeken · 50,0%
-
2
Portrait of François van Aerssen, Lord of Sommelsdijk, Vice-Admiral of Holland and West-Friesland, Mattheus Verheyden, 1728, 1728
100 bezoeken · 25,0%
-
3
Portrait of Gerard Cornelis van Riebeeck, Mattheus Verheyden, 1755, 1755
100 bezoeken · 25,0%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Mattheus Verheyden per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Mattheus Verheyden per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Mattheus Verheyden sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 100,0% | 100,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 0,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 60,0% | 75,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 20,0% | 0,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 20,0% | 25,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 100,0% | 100,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 100,0% | 100,0% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 0,0% | 0,0% |
| Verklaring | 0,0% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 20,0% | 25,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 40,0% | 25,0% |
| Harmonieus palet | 40,0% | 50,0% |
Welke schilderijen van Mattheus Verheyden trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of François van Ae… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Coenraad van He… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Maria Hartmansdr de Custer(… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Willem Kettingh (d 1670). C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Gerard Cornelis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Mattheus Verheyden?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Mattheus Verheyden, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Mattheus Verheyden op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Mattheus Verheyden krijgt de meeste bezoeken?
- Portrait of Coenraad van Heemskerck, Count of the Holy Roman Empire, Lord of Achttienhoven and Den Bosch, Mattheus Verheyden, 1750: 200 weergaven, 50% van het totaal aantal weergaven. 3 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Mattheus Verheyden?
- 600 bezoeken in twaalf maanden, 200 op de artiestenpagina en 400 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Mattheus Verheyden trekt kopers aan?
- Gedempt (Kleurverzadiging) schilderijen: 75% van de bezoeken, 60% van de catalogus.