Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Maximilien Luce op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Maximilien Luce: de cijfers die ertoe doen
Steelworks is het meest bekeken schilderij van Maximilien Luce: 3.000 weergaven in twaalf maanden, goed voor 25% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen A Paris Street in May 1871 (also known as The Commune) en Fleurs dans un vase. In totaal 12.500 bezoeken: 1.500 naar de artiestenpagina en 11.000 naar de schilderijen. 175% stijging tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 met 10.500 bezoeken. Verdeling per apparaat: apparaten (90%), telefoons (9%) en tablets (2%). Dramatisch (Sfeer) is de voorkeursstijl: 69% van de bezoeken, 33% van de catalogus.
Top 10 schilderijen van Maximilien Luce op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Maximilien Luce dat het vaakst wordt geopend.
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Maximilien Luce?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
100
400
Jul 2026
1.200
9.300
Aug 2026
0
400
Sep 2026
200
900
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Maximilien Luce?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen kopers uit de schilderijen van Maximilien Luce?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
33,3%
68,8%
Sereniteit
33,3%
12,5%
Sereniteit
0,0%
10,4%
Nostalgisch
33,3%
6,2%
Romantisch
0,0%
2,1%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Krachtig en imposant
33,3%
68,8%
Melancholisch
0,0%
8,3%
Sereniteit
0,0%
8,3%
Sereniteit
33,3%
4,2%
Blijmoedig
33,3%
2,1%
Reflectief
0,0%
4,2%
Zwaarmoedig
0,0%
4,2%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
0,0%
0,0%
Zachte schaduw
20,0%
17,5%
Gematigde luminantie
34,0%
51,7%
Algehele helderheid: licht
32,0%
29,2%
Lichtgevend
14,0%
1,7%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
42,0%
19,2%
Subtiel kleurgebruik
28,0%
56,7%
Gematigd zachte verzadiging
24,0%
21,7%
Duidelijke kleurkracht
6,0%
2,5%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Neutrale kleuren
65,6%
63,9%
Aardse tinten
25,0%
31,9%
Donkere tinten
0,0%
2,8%
Monochroom
6,2%
0,0%
Pasteltinten
3,1%
1,4%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
34,0%
10,0%
Gebalanceerd
50,0%
81,7%
Levendig
16,0%
8,3%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
16,0%
4,2%
Zacht
24,0%
15,0%
Gebalanceerd
6,0%
8,3%
Krachtig contrast
20,0%
14,2%
Verklaring
34,0%
58,3%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
40,0%
60,8%
Zacht gemengd palet
24,0%
20,0%
Evenwichtige harmonie
12,0%
10,8%
Sterke kleurconsistentie
12,0%
6,7%
Harmonieus palet
12,0%
1,7%
Hoe presteren de topverkoopstukken van Maximilien Luce maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
The Pile Drivers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
Region of Paris, View of Mo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
View of the Observatory Qua…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Brickyard
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
A Paris Street in May 1871…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
The Seine at Herblay
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Steelworks
0
0
0
0
0
0
0
0
0
3.000
0
0
Quay at Camaret, Finistère
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Slag Heap
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Navvies
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefoons of computers: waar heeft Maximilien Luce naar gekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de tabel
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
11.200
89,6%
telefoons
1.100
8,8%
tablets
200
1,6%
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Maximilien Luce?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de tabel
Taal
Bezoeken
Delen
Hongaars
100
100,0%
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Maximilien Luce en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
Dag
Bezoeken
wo 23 Sep
0
do 24 Sep
400
vr 25 Sep
200
za 26 Sep
0
zo 27 Sep
0
ma 28 Sep
0
di 29 Sep
0
wo 30 Sep
0
do 1 Okt
0
vr 2 Okt
0
za 3 Okt
0
zo 4 Okt
100
ma 5 Okt
0
di 6 Okt
400
wo 7 Okt
300
do 8 Okt
0
vr 9 Okt
0
za 10 Okt
100
zo 11 Okt
100
ma 12 Okt
100
di 13 Okt
0
wo 14 Okt (voorspelling)
100
do 15 Okt (voorspelling)
100
vr 16 Okt (voorspelling)
100
za 17 Okt (voorspelling)
0
zo 18 Okt (voorspelling)
100
ma 19 Okt (voorspelling)
0
di 20 Okt (voorspelling)
100
wo 21 Okt (voorspelling)
100
do 22 Okt (voorspelling)
100
vr 23 Okt (voorspelling)
100
za 24 Okt (voorspelling)
0
zo 25 Okt (voorspelling)
100
ma 26 Okt (voorspelling)
0
di 27 Okt (voorspelling)
100
wo 28 Okt (voorspelling)
100
do 29 Okt (voorspelling)
100
vr 30 Okt (voorspelling)
100
za 31 Okt (voorspelling)
0
zo 1 Nov (voorspelling)
100
ma 2 Nov (voorspelling)
0
di 3 Nov (voorspelling)
100
Vragen over de vraag naar Maximilien Luce
Wat is het meest bekeken schilderij van Maximilien Luce?
Steelworks, met 3.000 weergaven of 25% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Maximilien Luce op AllPaintingsStore.com?
12.500 in twaalf maanden (1.500 op de artiestenpagina, 11.000 op de schilderijen).
Wordt Maximilien Luce vaker bekeken op telefoons of op computers?
De bezoeken zijn als volgt verdeeld over apparaten (90%), telefoons (9%) en tablets (2%); apparaten loopt voor met 90%.
Is er een stijl van Maximilien Luce die bezoekers de voorkeur geven?
Ja, Dramatisch (Sfeer): 69% van de bezoeken tegenover 33% van de catalogus.
AAtelier ConciërgeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?