Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Meindert Hobbema op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Meindert Hobbema: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Meindert Hobbema op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is River Landscape with Fishermen: 200 weergaven, wat 12% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: LA FERME en The road to middelharnis. Meindert Hobbema trok in totaal 1.800 bezoeken aan, met 500 op de artiestenpagina en 1.300 op individuele schilderijen. Piekmaand: Jul 2026, met 1.200 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 56% van de bezoeken, tegenover 40% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van Meindert Hobbema die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van Meindert Hobbema die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
River Landscape with Fishermen, 1660
200 bezoeken · 12,5%
-
2
LA FERME
200 bezoeken · 12,5%
-
3
The road to middelharnis
200 bezoeken · 12,5%
-
4
The Water Mill 1
200 bezoeken · 12,5%
-
5
A Farm in the Sunlight, 1668
100 bezoeken · 6,2%
-
6
Cottages in a Wood, 1660
100 bezoeken · 6,2%
-
7
A Road winding past Cottages
100 bezoeken · 6,2%
-
8
LA FORET DE CHENES
100 bezoeken · 6,2%
-
9
Meyndert the water mill
100 bezoeken · 6,2%
-
10
A Watermill
100 bezoeken · 6,2%
Hoeveel interesse krijgt Meindert Hobbema elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 400 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Meindert Hobbema bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Meindert Hobbema?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,0% | 12,5% |
| Zachte schaduw | 48,0% | 37,5% |
| Gematigde luminantie | 36,0% | 37,5% |
| Algehele helderheid: licht | 8,0% | 12,5% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 54,0% | 43,8% |
| Subtiel kleurgebruik | 40,0% | 50,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 4,0% | 6,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 69,0% | 81,8% |
| Neutrale kleuren | 27,6% | 18,2% |
| Donkere tinten | 3,5% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 56,0% | 56,2% |
| Gebalanceerd | 42,0% | 43,8% |
| Levendig | 2,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 0,0% |
| Zacht | 4,0% | 6,2% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 6,2% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 18,8% |
| Verklaring | 66,0% | 68,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 6,0% | 18,8% |
| Zacht gemengd palet | 6,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 18,0% | 12,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 40,0% | 56,2% |
| Harmonieus palet | 30,0% | 12,5% |
Welke schilderijen van Meindert Hobbema zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Huizen in het bos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA FORET DE CHENES | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dorp met watermolen tussen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA FERME | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| LE MOULIN A EAU | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wooded Landscape with the C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Stream by a Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hut among Trees | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wooded Landscape with Merry… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen kopers van Meindert Hobbema?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Duits | 100 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Meindert Hobbema en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 100 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 300 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 400 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 500 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 600 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Meindert Hobbema: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Meindert Hobbema zijn het meest gewild?
- River Landscape with Fishermen voert met 200 bezoeken (12% van de weergaven van Meindert Hobbema). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in Meindert Hobbema?
- 1.800 bezoeken in twaalf maanden: 500 op de artiestenpagina en 1.300 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Meindert Hobbema geven kopers de voorkeur?
- Sterke kleurconsistentie (Kleurharmonie): 56% van de bezoeken voor 40% van de catalogus.