Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Melozzo Da Forlì op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Melozzo Da Forlì: de cijfers die ertoe doen
Angel with a Lamb as a Symbol of Christ's Sacrifice is het meest bekeken schilderij van Melozzo Da Forlì: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 21% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen Christ's Entry into Jerusalem en Annunciation. In totaal 2.100 bezoeken: 700 naar de artiestenpagina en 1.400 naar de schilderijen. 100% daling tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 met 1.800 bezoeken. Etherisch (Sfeer) is de voorkeursstijl: 33% van de bezoeken, 9% van de catalogus.
Top 9 schilderijen van Melozzo Da Forlì op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Melozzo Da Forlì dat het vaakst wordt geopend.
-
1
Angel with a Lamb as a Symbol of Christ's Sacrifice, 1477
300 bezoeken · 21,4%
-
2
Christ's Entry into Jerusalem, 1477
300 bezoeken · 21,4%
-
3
Annunciation
200 bezoeken · 14,3%
-
4
Een engel die muziek maakt, 1480
100 bezoeken · 7,1%
-
5
Apostle, 1480
100 bezoeken · 7,1%
-
6
Angel Holding an Instrument of the Passion, 1477
100 bezoeken · 7,1%
-
7
Christ's Entry into Jerusalem (detail), 1477
100 bezoeken · 7,1%
-
8
Music-making Angel, 1480
100 bezoeken · 7,1%
-
9
Dome decoration
100 bezoeken · 7,1%
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Melozzo Da Forlì?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 1.300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Melozzo Da Forlì?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen kopers uit de schilderijen van Melozzo Da Forlì?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
| Sfeer | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 36,4% | 22,2% |
| Elegant | 27,3% | 22,2% |
| Etherisch | 9,1% | 33,3% |
| Sereniteit | 18,2% | 11,1% |
| Dramatisch | 9,1% | 11,1% |
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 27,3% | 33,3% |
| Spiritueel | 18,2% | 33,3% |
| Reflectief | 27,3% | 11,1% |
| Blijmoedig | 9,1% | 11,1% |
| Mysterieus | 9,1% | 11,1% |
| Sereniteit | 9,1% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 5,6% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 22,2% | 7,1% |
| Gematigde luminantie | 55,6% | 64,3% |
| Algehele helderheid: licht | 16,7% | 28,6% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 22,2% | 7,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 38,9% | 35,7% |
| Gematigd zachte verzadiging | 33,3% | 50,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 5,6% | 7,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 22,2% | 7,1% |
| Gebalanceerd | 72,2% | 85,7% |
| Levendig | 5,6% | 7,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 16,7% | 14,3% |
| Gebalanceerd | 22,2% | 14,3% |
| Krachtig contrast | 55,6% | 71,4% |
| Verklaring | 5,6% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 5,6% | 7,1% |
| Zacht gemengd palet | 27,8% | 7,1% |
| Evenwichtige harmonie | 27,8% | 28,6% |
| Sterke kleurconsistentie | 38,9% | 57,1% |
| Harmonieus palet | 0,0% | 0,0% |
Hoe presteren de topverkoopstukken van Melozzo Da Forlì maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Triumphant Christ (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Music-making Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Angel with Tambourine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Een engel die muziek maakt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| View of the Sacristy of St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Foundation of the Library | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Triumphant Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apostle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Annunciation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Portret van een man, Melozz… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Melozzo Da Forlì?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Melozzo Da Forlì en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 300 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 400 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 100 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 100 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over de vraag naar Melozzo Da Forlì
Wat is het meest bekeken schilderij van Melozzo Da Forlì?
- Angel with a Lamb as a Symbol of Christ's Sacrifice, met 300 weergaven of 21% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 9.
Hoeveel bezoeken krijgt Melozzo Da Forlì op AllPaintingsStore.com?
- 2.100 in twaalf maanden (700 op de artiestenpagina, 1.400 op de schilderijen).
Is er een stijl van Melozzo Da Forlì die bezoekers de voorkeur geven?
- Ja, Etherisch (Sfeer): 33% van de bezoeken tegenover 9% van de catalogus.