Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Nicolas Tournier op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Nicolas Tournier: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Het Gelukkige Genootschap vaker dan welk ander schilderij van Nicolas Tournier dan ook: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 19% van het totaal. Daarna volgen The Descent from the Cross en Roman Charity. Nicolas Tournier kreeg 2.300 bezoeken: 1.000 op de artiestenpagina, 1.300 op schilderijen. Momentum vertraagd: 100% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 2.200 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging) trekt 62% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 38% van de catalogus.
Nicolas Tournier: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Nicolas Tournier met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Het Gelukkige Genootschap
300 bezoeken · 18,8%
-
2
The Descent from the Cross
300 bezoeken · 18,8%
-
3
Roman Charity, 1620
300 bezoeken · 18,8%
-
4
St Paul, 1625
100 bezoeken · 6,2%
-
5
LE CONCERT
100 bezoeken · 6,2%
-
6
Montbéliard
100 bezoeken · 6,2%
-
7
The Concert
100 bezoeken · 6,2%
-
8
LE CHRIST EN CROIX, LA VIERGE, LA MADELEINE, SAINT JEAN ET SAINT VINCENT DE PAUL
100 bezoeken · 6,2%
-
9
The death of St. Cecilia
100 bezoeken · 6,2%
-
10
Christ on the Cross with the Virgin, Mary Magdalene, St. John and St. Francis of Paola, 1628
100 bezoeken · 6,2%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Nicolas Tournier per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 1.000 | 1.200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Nicolas Tournier per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Nicolas Tournier sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Melancholisch | 50,0% | 66,7% |
| Sereniteit | 16,7% | 33,3% |
| Dramatisch | 16,7% | 0,0% |
| Reflectief | 16,7% | 0,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 87,2% | 93,8% |
| Zachte schaduw | 7,7% | 6,2% |
| Gematigde luminantie | 5,1% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 53,8% | 37,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 38,5% | 62,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 5,1% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,6% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 82,0% | 93,8% |
| Gebalanceerd | 17,9% | 6,2% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 25,6% | 25,0% |
| Zacht | 38,5% | 31,2% |
| Gebalanceerd | 10,3% | 12,5% |
| Krachtig contrast | 7,7% | 6,2% |
| Verklaring | 17,9% | 25,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 7,7% | 25,0% |
| Zacht gemengd palet | 7,7% | 12,5% |
| Evenwichtige harmonie | 20,5% | 6,2% |
| Sterke kleurconsistentie | 48,7% | 43,8% |
| Harmonieus palet | 15,4% | 12,5% |
Welke schilderijen van Nicolas Tournier trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Christ on the Cross with th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lute Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LE CONCERT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Crucifixion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Het Gelukkige Genootschap | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| LE CHRIST EN CROIX, LA VIER… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Soldier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flautist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Paul | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| ES Robert Count Ferdinand A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Nicolas Tournier?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Nicolas Tournier, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 100 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 100 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Nicolas Tournier op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Nicolas Tournier krijgt de meeste bezoeken?
- Het Gelukkige Genootschap: 300 weergaven, 19% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Nicolas Tournier?
- 2.300 bezoeken in twaalf maanden, 1.000 op de artiestenpagina en 1.300 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Nicolas Tournier trekt kopers aan?
- Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging) schilderijen: 62% van de bezoeken, 38% van de catalogus.