Geld-terug-garantie · 100 dagen Gratis wereldwijde verzending
449.561kunstwerken 30.612kunstenaars 4.658musea 32talen

Noh, Suntag Waar kopers op letten

1971

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Noh, Suntag op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Noh, Suntag: het perspectief van de kopers

Kopers bekijken Drought #CFF0116 vaker dan welk ander schilderij van Noh, Suntag dan ook: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 40% van het totaal. Daarna volgen Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP en Forgetting Machines #Yang Kyoon. Noh, Suntag kreeg 800 bezoeken: 300 op de artiestenpagina, 500 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 400 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte) trekt 60% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 22% van de catalogus.

Noh, Suntag: de 4 schilderijen die kopers als eerste bekijken

De 4 schilderijen van Noh, Suntag met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.

  1. Drought #CFF0116 1 Drought #CFF0116 200 bezoeken · 40,0%
  2. Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP 2 Nam-poongri Nam-Ildang Nam-GP, 2019 100 bezoeken · 20,0%
  3. Forgetting Machines #Yang Kyoon 3 Forgetting Machines #Yang Kyoon, 2011 100 bezoeken · 20,0%
  4. Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 4 Insatiable Desireof Pathetic Love XI-093001 100 bezoeken · 20,0%

Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Noh, Suntag per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Open de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 2026100300
Aug 2026100100
Sep 2026100100

Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Noh, Suntag per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke schilderijen van Noh, Suntag trekken maandelijks de meeste aandacht?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Open de cijfers
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Drought #CFF0106000000000000
Drought #CFF011600000000020000
Drought #CFF0126000000000000
Drought #CFF0118000000000000
Drought #CFF0122000000000000
Drought #CFF0123000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Forgetting Machines #Kim Do…000000000000
Mysterious 7 hours of the P…000000000000
Insatiable Desireof Patheti…000000000000

In welke talen surfen de kopers van Noh, Suntag?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Hoeveel bezoeken per dag krijgt Noh, Suntag, en wat is de volgende stap?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Open de cijfers
DagBezoeken
wo 23 Sep0
do 24 Sep0
vr 25 Sep0
za 26 Sep0
zo 27 Sep0
ma 28 Sep0
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt0
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt0
di 13 Okt0
wo 14 Okt (voorspelling)0
do 15 Okt (voorspelling)0
vr 16 Okt (voorspelling)0
za 17 Okt (voorspelling)0
zo 18 Okt (voorspelling)0
ma 19 Okt (voorspelling)0
di 20 Okt (voorspelling)0
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)0
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)0
di 27 Okt (voorspelling)0
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)0
di 3 Nov (voorspelling)0

Over Noh, Suntag op AllPaintingsStore.com

Welk schilderij van Noh, Suntag krijgt de meeste bezoeken?

Drought #CFF0116: 200 weergaven, 40% van het totaal aantal weergaven. 4 schilderijen staan hoger in de ranglijst.

Wat is de omvang van het publiek van Noh, Suntag?

800 bezoeken in twaalf maanden, 300 op de artiestenpagina en 500 op de schilderijen.

Welke schilderstijl van Noh, Suntag trekt kopers aan?

Algehele helderheid: licht (Lichtsterkte) schilderijen: 60% van de bezoeken, 22% van de catalogus.