Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Norman Wilkinson op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Norman Wilkinson: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Norman Wilkinson op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is The Little Ships at Dunkirk, June 1940: 200 weergaven, wat 4% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: London, Midland and Scottish Express Train Being Bombed near Bletchley, October 1940 (The LMS at War Series) en Japan Signs Her Own Death Warrant Attack on Pearl Harbour, 7 December 1941. Norman Wilkinson trok in totaal 5.300 bezoeken aan, met 1.100 op de artiestenpagina en 4.200 op individuele schilderijen. Piekmaand: Jul 2026, met 4.000 bezoeken. Kopers browsen op apparaten (87%), telefoons (11%) en tablets (2%). Kopers hebben een voorkeur voor Aardse tinten (Kleurenpalet): 32% van de bezoeken, tegenover 18% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van Norman Wilkinson die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van Norman Wilkinson die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
The Little Ships at Dunkirk, June 1940, 1940
200 bezoeken · 4,0%
-
2
London, Midland and Scottish Express Train Being Bombed near Bletchley, October 1940 (The LMS at War Series), 1940
200 bezoeken · 4,0%
-
3
Japan Signs Her Own Death Warrant Attack on Pearl Harbour, 7 December 1941
200 bezoeken · 4,0%
-
4
View of Docks with SS 'Duke of Argyll' at Quay (London, Midland and Scottish Railway poster artwork)
200 bezoeken · 4,0%
-
5
A Sunderland Flying Boat Rescuing the Crew of a Liberator
200 bezoeken · 4,0%
-
6
A Destroyer Sinking a Submarine
200 bezoeken · 4,0%
-
7
Barges off Greenwich
200 bezoeken · 4,0%
-
8
Portrush from White Rocks
200 bezoeken · 4,0%
-
9
HMS 'Cardiff'
200 bezoeken · 4,0%
-
10
Hawker Harts of 601 Squadron, 1936
200 bezoeken · 4,0%
Hoeveel interesse krijgt Norman Wilkinson elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 500 | 3.500 |
| Aug 2026 | 200 | 400 |
| Sep 2026 | 400 | 200 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Norman Wilkinson bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Norman Wilkinson?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 10,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 10,0% | 18,0% |
| Gematigde luminantie | 48,0% | 48,0% |
| Algehele helderheid: licht | 32,0% | 34,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 42,0% | 50,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 36,0% | 16,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 20,0% | 28,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 6,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 75,8% | 64,7% |
| Aardse tinten | 18,2% | 32,4% |
| Donkere tinten | 6,1% | 2,9% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 34,0% | 36,0% |
| Gebalanceerd | 58,0% | 52,0% |
| Levendig | 8,0% | 12,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 18,0% | 26,0% |
| Zacht | 24,0% | 30,0% |
| Gebalanceerd | 20,0% | 6,0% |
| Krachtig contrast | 10,0% | 8,0% |
| Verklaring | 28,0% | 30,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 30,0% | 18,0% |
| Zacht gemengd palet | 16,0% | 24,0% |
| Evenwichtige harmonie | 6,0% | 4,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 20,0% | 16,0% |
| Harmonieus palet | 28,0% | 38,0% |
Welke schilderijen van Norman Wilkinson zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| War in Pictures An Aircraft… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipbuilding | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Mourne Mountains, Sliev… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rock of Cashel (London, Mid… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Japan Signs Her Own Death W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Harvest Fields, Sperrins | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Air Raid on the Anchorage F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ireland for Holidays The Gi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Action off Cape Matap… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Train Crossing Monsal Dale… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruiken kopers om door Norman Wilkinson te browsen?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 4.600 | 86,8% |
| telefoons | 600 | 11,3% |
| tablets | 100 | 1,9% |
In welke talen surfen kopers van Norman Wilkinson?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Frans | 100 | 33,3% |
| Italiaans | 100 | 33,3% |
| Turks | 100 | 33,3% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Norman Wilkinson en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 20 Sep | 0 |
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 100 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 400 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 400 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 500 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 100 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 500 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
Norman Wilkinson: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Norman Wilkinson zijn het meest gewild?
- The Little Ships at Dunkirk, June 1940 voert met 200 bezoeken (4% van de weergaven van Norman Wilkinson). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in Norman Wilkinson?
- 5.300 bezoeken in twaalf maanden: 1.100 op de artiestenpagina en 4.200 op individuele schilderijen.
Op welke apparaten bekijken kopers Norman Wilkinson?
- Kopers browsen op apparaten (87%), telefoons (11%) en tablets (2%); apparaten is goed voor 87% van de bezoeken.
Welk type schilderij van Norman Wilkinson geven kopers de voorkeur?
- Aardse tinten (Kleurenpalet): 32% van de bezoeken voor 18% van de catalogus.