Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Paolo Veronese op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Paolo Veronese: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Lucretia vaker dan welk ander schilderij van Paolo Veronese dan ook: 3.100 weergaven in twaalf maanden, goed voor 5% van het totaal. Daarna volgen De Bruiloft te Kana en The Wedding at Cana. Paolo Veronese kreeg 59.500 bezoeken: 5.000 op de artiestenpagina, 54.500 op schilderijen. Momentum vertraagd: 14% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 43.000 bezoeken. Bezoeken per apparaat: apparaten (79%), telefoons (19%) en tablets (2%). De voorkeur is duidelijk: Verklaring (Contrast) trekt 34% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 18% van de catalogus.
Paolo Veronese: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Paolo Veronese met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Paolo Veronese per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
300
2.100
Jul 2026
2.400
40.600
Aug 2026
600
7.000
Sep 2026
1.700
4.800
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Paolo Veronese per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Paolo Veronese sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Elegant
33,3%
44,6%
Dramatisch
50,0%
29,3%
Luxe en weelderig
6,7%
12,5%
Romantisch
0,0%
5,3%
Sereniteit
0,0%
3,4%
Sereniteit
3,3%
2,1%
Klassiek
0,0%
2,3%
Etherisch
3,3%
0,4%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Dramatisch
23,3%
16,6%
Romantisch
10,0%
15,2%
Mysterieus
6,7%
14,1%
Melancholisch
3,3%
12,9%
Sereniteit
6,7%
8,3%
Reflectief
6,7%
8,1%
Spiritueel
16,7%
6,9%
Nostalgisch
6,7%
6,3%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
50,0%
44,1%
Zachte schaduw
30,0%
41,1%
Gematigde luminantie
18,0%
12,6%
Algehele helderheid: licht
2,0%
1,6%
Lichtgevend
0,0%
0,6%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
40,0%
27,4%
Subtiel kleurgebruik
46,0%
55,9%
Gematigd zachte verzadiging
12,0%
16,4%
Duidelijke kleurkracht
2,0%
0,3%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
77,3%
92,5%
Neutrale kleuren
9,1%
4,0%
Monochroom
11,4%
3,1%
Donkere tinten
2,3%
0,4%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
54,0%
48,9%
Gebalanceerd
46,0%
50,7%
Levendig
0,0%
0,3%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
14,0%
7,2%
Zacht
24,0%
9,3%
Gebalanceerd
16,0%
19,2%
Krachtig contrast
28,0%
29,8%
Verklaring
18,0%
34,5%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
8,0%
5,3%
Zacht gemengd palet
12,0%
18,8%
Evenwichtige harmonie
16,0%
13,2%
Sterke kleurconsistentie
44,0%
51,0%
Harmonieus palet
20,0%
11,6%
Welke schilderijen van Paolo Veronese trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Lucretia
0
0
0
0
0
0
0
0
100
1.400
800
600
De Bruiloft te Kana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
700
600
1.100
Het Huwelijk van Kana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Daniele Barbaro
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
0
Venus en Adonis
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
100
0
The Allegory of Love II: Sc…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
Battle of Lepanto
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
Boy with a Greyhound
0
0
0
0
0
0
0
0
200
300
0
0
Christ in the Garden of Get…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Jupiter die bliksemflitsen…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
300
200
100
Wat is de verdeling van de apparaten onder het publiek van Paolo Veronese?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Open de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
47.100
79,2%
telefoons
11.500
19,3%
tablets
900
1,5%
In welke talen surfen de kopers van Paolo Veronese?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Engels
800
30,8%
Italiaans
600
23,1%
Hongaars
200
7,7%
Nederlands
200
7,7%
Portugees
200
7,7%
Duits
100
3,8%
Grieks
100
3,8%
Spaans
100
3,8%
Russisch
100
3,8%
Sloveens
100
3,8%
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Paolo Veronese, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
Dag
Bezoeken
vr 25 Sep
700
za 26 Sep
100
zo 27 Sep
1.300
ma 28 Sep
1.000
di 29 Sep
400
wo 30 Sep
500
do 1 Okt
1.800
vr 2 Okt
700
za 3 Okt
1.500
zo 4 Okt
1.300
ma 5 Okt
300
di 6 Okt
1.400
wo 7 Okt
300
do 8 Okt
800
vr 9 Okt
1.000
za 10 Okt
800
zo 11 Okt
800
ma 12 Okt
1.400
di 13 Okt
1.300
wo 14 Okt
1.200
do 15 Okt
1.000
vr 16 Okt (voorspelling)
1.000
za 17 Okt (voorspelling)
1.000
zo 18 Okt (voorspelling)
1.400
ma 19 Okt (voorspelling)
1.100
di 20 Okt (voorspelling)
1.300
wo 21 Okt (voorspelling)
800
do 22 Okt (voorspelling)
1.500
vr 23 Okt (voorspelling)
1.100
za 24 Okt (voorspelling)
1.100
zo 25 Okt (voorspelling)
1.500
ma 26 Okt (voorspelling)
1.200
di 27 Okt (voorspelling)
1.400
wo 28 Okt (voorspelling)
900
do 29 Okt (voorspelling)
1.600
vr 30 Okt (voorspelling)
1.100
za 31 Okt (voorspelling)
1.100
zo 1 Nov (voorspelling)
1.600
ma 2 Nov (voorspelling)
1.300
di 3 Nov (voorspelling)
1.500
wo 4 Nov (voorspelling)
1.000
do 5 Nov (voorspelling)
1.700
Over Paolo Veronese op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Paolo Veronese krijgt de meeste bezoeken?
Lucretia: 3.100 weergaven, 5% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Paolo Veronese?
59.500 bezoeken in twaalf maanden, 5.000 op de artiestenpagina en 54.500 op de schilderijen.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Paolo Veronese?
De verdeling van de bezoeken is apparaten (79%), telefoons (19%) en tablets (2%); apparaten staat op de eerste plaats met 79%.
Welke schilderstijl van Paolo Veronese trekt kopers aan?
Verklaring (Contrast) schilderijen: 34% van de bezoeken, 18% van de catalogus.
AAtelier ConciërgeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?