Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Pascal Xavier Coste op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Pascal Xavier Coste: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Pascal Xavier Coste op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is The Caravanserai Shah Sultan-Hussein, Isfahan: 300 weergaven, wat 43% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Detail of the Courtyard Arcades en Monuments Of Modern Persia Measured. Pascal Xavier Coste trok in totaal 1.000 bezoeken aan, met 300 op de artiestenpagina en 700 op individuele schilderijen. Piekmaand: Jul 2026, met 800 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Lichtgevend (Lichtsterkte): 86% van de bezoeken, tegenover 31% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 5 schilderijen van Pascal Xavier Coste die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 5 schilderijen van Pascal Xavier Coste die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
Hoeveel interesse krijgt Pascal Xavier Coste elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Pascal Xavier Coste bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Pascal Xavier Coste?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 25,0% | 14,3% |
| Gematigde luminantie | 18,8% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 25,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 31,2% | 85,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 62,5% | 42,9% |
| Subtiel kleurgebruik | 25,0% | 28,6% |
| Gematigd zachte verzadiging | 0,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 12,5% | 28,6% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 58,3% | 57,1% |
| Pasteltinten | 16,7% | 28,6% |
| Donkere tinten | 8,3% | 14,3% |
| Aardse tinten | 16,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 62,5% | 42,9% |
| Gebalanceerd | 25,0% | 28,6% |
| Levendig | 12,5% | 28,6% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,2% | 14,3% |
| Zacht | 18,8% | 14,3% |
| Gebalanceerd | 25,0% | 28,6% |
| Krachtig contrast | 0,0% | 0,0% |
| Verklaring | 50,0% | 42,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 12,5% | 42,9% |
| Zacht gemengd palet | 0,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 6,2% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 62,5% | 42,9% |
| Harmonieus palet | 18,8% | 14,3% |
Welke schilderijen van Pascal Xavier Coste zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Throne Pavilion, In Teheran | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Caravanserai Shah Sulta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| View Of The Sanctuary Niche… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pavilion Of The Eight Parad… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fountain And Kiosk Of The G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cloth Market, in Isfahan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of The Courtyard Of Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Inside A Barber's Shop… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of The Tomb Of The Fam… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Detail From The Cupola Of T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen kopers van Pascal Xavier Coste?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Pascal Xavier Coste en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Pascal Xavier Coste: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Pascal Xavier Coste zijn het meest gewild?
- The Caravanserai Shah Sultan-Hussein, Isfahan voert met 300 bezoeken (43% van de weergaven van Pascal Xavier Coste). De bovenstaande ranglijst toont de top 5.
Hoeveel interesse is er in Pascal Xavier Coste?
- 1.000 bezoeken in twaalf maanden: 300 op de artiestenpagina en 700 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Pascal Xavier Coste geven kopers de voorkeur?
- Lichtgevend (Lichtsterkte): 86% van de bezoeken voor 31% van de catalogus.