Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Patrick Caulfield op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Patrick Caulfield: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Patrick Caulfield op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Still life autumn fashion: 600 weergaven, wat 33% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Greece expiring on the ruins of missolonghi after delacroix en Dining Recess. Patrick Caulfield trok in totaal 1.500 bezoeken aan, met 200 op de artiestenpagina en 1.300 op individuele schilderijen. De vraag nam af: het aantal bezoeken daalde met 50% van Aug 2026 naar Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026, met 1.200 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 56% van de bezoeken, tegenover 20% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van Patrick Caulfield die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van Patrick Caulfield die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
Still life autumn fashion
600 bezoeken · 33,3%
-
2
Greece expiring on the ruins of missolonghi after delacroix
200 bezoeken · 11,1%
-
3
Dining Recess, 1972
100 bezoeken · 5,6%
-
4
Wine glasses
100 bezoeken · 5,6%
-
5
Interior evening
100 bezoeken · 5,6%
-
6
Glazed earthenware
100 bezoeken · 5,6%
-
7
Coloured still life
100 bezoeken · 5,6%
-
8
Garden with pines
100 bezoeken · 5,6%
-
9
Cross
100 bezoeken · 5,6%
-
10
Pottery
100 bezoeken · 5,6%
Hoeveel interesse krijgt Patrick Caulfield elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1.000 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Patrick Caulfield bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Patrick Caulfield?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 26,0% | 22,2% |
| Zachte schaduw | 14,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 20,0% | 55,6% |
| Algehele helderheid: licht | 24,0% | 5,6% |
| Lichtgevend | 16,0% | 16,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 16,0% | 16,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 16,0% | 11,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 14,0% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 42,0% | 61,1% |
| Levendige kleur | 12,0% | 11,1% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donkere tinten | 45,2% | 68,8% |
| Neutrale kleuren | 33,3% | 12,5% |
| Aardse tinten | 9,5% | 12,5% |
| Natuurlijke tinten | 4,8% | 6,2% |
| Levendig en fel | 4,8% | 0,0% |
| Warme tinten | 2,4% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 16,0% | 16,7% |
| Gebalanceerd | 32,0% | 11,1% |
| Levendig | 52,0% | 72,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 14,0% | 16,7% |
| Zacht | 16,0% | 11,1% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 6,0% | 0,0% |
| Verklaring | 58,0% | 72,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 24,0% | 44,4% |
| Zacht gemengd palet | 8,0% | 16,7% |
| Evenwichtige harmonie | 6,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 30,0% | 27,8% |
| Harmonieus palet | 32,0% | 11,1% |
Welke schilderijen van Patrick Caulfield zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dining Recess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Artist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bananas and leaves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In italy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still life autumn fashion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Interior night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pottery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Cafe sign | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lampshade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen kopers van Patrick Caulfield?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Patrick Caulfield en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 100 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 100 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Patrick Caulfield: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Patrick Caulfield zijn het meest gewild?
- Still life autumn fashion voert met 600 bezoeken (33% van de weergaven van Patrick Caulfield). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in Patrick Caulfield?
- 1.500 bezoeken in twaalf maanden: 200 op de artiestenpagina en 1.300 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Patrick Caulfield geven kopers de voorkeur?
- Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 56% van de bezoeken voor 20% van de catalogus.