Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Paul Baum op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Paul Baum: de cijfers die ertoe doen
After The Rain is het meest bekeken schilderij van Paul Baum: 400 weergaven in twaalf maanden, goed voor 29% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach en Sint Anna Ter Muiden. In totaal 1.500 bezoeken: 300 naar de artiestenpagina en 1.200 naar de schilderijen. Beste maand: Jul 2026 met 1.200 bezoeken. Zacht (Contrast) is de voorkeursstijl: 50% van de bezoeken, 30% van de catalogus.
Top 8 schilderijen van Paul Baum op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Paul Baum dat het vaakst wordt geopend.
-
1
After The Rain
400 bezoeken · 28,6%
-
2
Sint Anna Ter Muiden, Weiden Am Bach
200 bezoeken · 14,3%
-
3
Sint Anna Ter Muiden
200 bezoeken · 14,3%
-
4
House In Flanders
200 bezoeken · 14,3%
-
5
View On Sluis In The Morninglight
100 bezoeken · 7,1%
-
6
The First Signed Baume ^ Mercier
100 bezoeken · 7,1%
-
7
The Windmill In 't Kalf, Knokke
100 bezoeken · 7,1%
-
8
Constantinople
100 bezoeken · 7,1%
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Paul Baum?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 100 |
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Paul Baum?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen kopers uit de schilderijen van Paul Baum?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 3,7% | 7,1% |
| Zachte schaduw | 18,5% | 28,6% |
| Gematigde luminantie | 40,7% | 50,0% |
| Algehele helderheid: licht | 29,6% | 14,3% |
| Lichtgevend | 7,4% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 29,6% | 35,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 22,2% | 14,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 40,7% | 50,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 7,4% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 62,5% | 61,5% |
| Aardse tinten | 25,0% | 30,8% |
| Donkere tinten | 8,3% | 0,0% |
| Monochroom | 4,2% | 7,7% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 29,6% | 35,7% |
| Gebalanceerd | 66,7% | 64,3% |
| Levendig | 3,7% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 22,2% | 14,3% |
| Zacht | 29,6% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 11,1% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 7,4% | 0,0% |
| Verklaring | 29,6% | 35,7% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 25,9% | 35,7% |
| Zacht gemengd palet | 11,1% | 14,3% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 25,9% | 7,1% |
| Harmonieus palet | 37,0% | 42,9% |
Hoe presteren de topverkoopstukken van Paul Baum maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vorfruhlingsweg Nach Nieder… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dutch River Landscape with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Six Original Pen-and-ink Dr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Farms In Flanders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Herbstlandschaft Bei Knokke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| After The Rain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| Figur Unter Baum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Constantinople | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Walk In The Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landschaft Am Fluss Vor Gent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Paul Baum?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Paul Baum en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 100 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over de vraag naar Paul Baum
Wat is het meest bekeken schilderij van Paul Baum?
- After The Rain, met 400 weergaven of 29% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 8.
Hoeveel bezoeken krijgt Paul Baum op AllPaintingsStore.com?
- 1.500 in twaalf maanden (300 op de artiestenpagina, 1.200 op de schilderijen).
Is er een stijl van Paul Baum die bezoekers de voorkeur geven?
- Ja, Zacht (Contrast): 50% van de bezoeken tegenover 30% van de catalogus.