Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Paul Manship op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Paul Manship: de cijfers die ertoe doen
End of Day is het meest bekeken schilderij van Paul Manship: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 3% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen John Johansen Portrait Medal (obverse) en United Fruit Company Medal (obverse). In totaal 8.700 bezoeken: 1.200 naar de artiestenpagina en 7.500 naar de schilderijen. Beste maand: Jul 2026 met 7.700 bezoeken. Verdeling per apparaat: apparaten (98%) en telefoons (2%). Verklaring (Contrast) is de voorkeursstijl: 35% van de bezoeken, 22% van de catalogus.
Top 10 schilderijen van Paul Manship op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Paul Manship dat het vaakst wordt geopend.
-
1
End of Day, 1909
300 bezoeken · 3,3%
-
2
John Johansen Portrait Medal (obverse), 1959
200 bezoeken · 2,2%
-
3
United Fruit Company Medal (obverse), 1943
200 bezoeken · 2,2%
-
4
Joan of Arc Medal, 1915
200 bezoeken · 2,2%
-
5
Crowned Crane, 1932
200 bezoeken · 2,2%
-
6
Robert Frost, 1943
100 bezoeken · 1,1%
-
7
Study for Osborne Gates The Fox and the Crow, 1952
100 bezoeken · 1,1%
-
8
(Dancing Female Nude with Flying Drapery), 1930
100 bezoeken · 1,1%
-
9
John Barton Payne Award, Virginia Museum of Fine Arts, reverse, 1933
100 bezoeken · 1,1%
-
10
Garden of Eden Sundial, 1941
100 bezoeken · 1,1%
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Paul Manship?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 200 | 200 |
| Jul 2026 | 900 | 6.800 |
| Aug 2026 | 100 | 500 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Paul Manship?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Paul Manship kiezen bezoekers het liefst?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 42,0% | 40,2% |
| Zachte schaduw | 4,0% | 7,6% |
| Gematigde luminantie | 6,0% | 7,6% |
| Algehele helderheid: licht | 16,0% | 10,9% |
| Lichtgevend | 32,0% | 33,7% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 60,0% | 63,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 14,0% | 10,9% |
| Gematigd zachte verzadiging | 20,0% | 17,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,0% | 8,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 42,5% | 45,8% |
| Neutrale kleuren | 38,3% | 36,1% |
| Monochroom | 10,6% | 7,2% |
| Pasteltinten | 6,4% | 6,0% |
| Donkere tinten | 2,1% | 4,8% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 50,0% | 46,7% |
| Gebalanceerd | 36,0% | 35,9% |
| Levendig | 14,0% | 17,4% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 34,0% | 38,0% |
| Zacht | 20,0% | 15,2% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 3,3% |
| Krachtig contrast | 14,0% | 8,7% |
| Verklaring | 22,0% | 34,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 6,0% | 7,6% |
| Zacht gemengd palet | 4,0% | 2,2% |
| Evenwichtige harmonie | 4,0% | 7,6% |
| Sterke kleurconsistentie | 28,0% | 22,8% |
| Harmonieus palet | 58,0% | 59,8% |
Hoe presteren de topverkoopstukken van Paul Manship maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| United Fruit Company Medal… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hercules Defies Apollo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bulldog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flight of Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Indian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| John Barrymore | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Danae | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adam ( 1) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Robert P. Perkins Portrait… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles A. Platt Portrait M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoons of computers: waar heeft Paul Manship naar gekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 8.500 | 97,7% |
| telefoons | 200 | 2,3% |
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Paul Manship?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Paul Manship en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 100 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 100 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 100 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over de vraag naar Paul Manship
Wat is het meest bekeken schilderij van Paul Manship?
- End of Day, met 300 weergaven of 3% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Paul Manship op AllPaintingsStore.com?
- 8.700 in twaalf maanden (1.200 op de artiestenpagina, 7.500 op de schilderijen).
Wordt Paul Manship vaker bekeken op telefoons of op computers?
- De bezoeken zijn als volgt verdeeld over apparaten (98%) en telefoons (2%); apparaten loopt voor met 98%.
Is er een stijl van Paul Manship die bezoekers de voorkeur geven?
- Ja, Verklaring (Contrast): 35% van de bezoeken tegenover 22% van de catalogus.