Geld-terug-garantie · 100 dagen Gratis wereldwijde verzending
449.514kunstwerken 30.612kunstenaars 4.658musea 32talen

Paul Peel Vraag- en bezoekersstatistieken

1860 – 1892

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Paul Peel op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Paul Peel: vraag in één oogopslag

Het meest bekeken schilderij van Paul Peel op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is After bath: 800 weergaven, wat 29% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Before the bath en Mother Love. Paul Peel trok in totaal 3.900 bezoeken aan, met 1.300 op de artiestenpagina en 2.600 op individuele schilderijen. De vraag nam af: het aantal bezoeken daalde met 44% van Aug 2026 naar Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026, met 2.400 bezoeken. Kopers browsen op apparaten (72%) en telefoons (28%). Kopers hebben een voorkeur voor Gebalanceerd (Contrast): 32% van de bezoeken, tegenover 8% van het oeuvre van de kunstenaar.

De 10 schilderijen van Paul Peel die kopers het vaakst bekijken

Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van Paul Peel die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.

  1. After bath 1 After bath 800 bezoeken · 28,6%
  2. Before the bath 2 Before the bath 500 bezoeken · 17,9%
  3. Mother Love 3 Mother Love 200 bezoeken · 7,1%
  4. Japanese Dolls and Fan 4 Japanese Dolls and Fan 200 bezoeken · 7,1%
  5. The Modest Model 5 The Modest Model 200 bezoeken · 7,1%
  6. The Discovery of Moses 6 The Discovery of Moses 200 bezoeken · 7,1%
  7. Feeding birds in the park 7 Feeding birds in the park, 1889 200 bezoeken · 7,1%
  8. The Young Gleaner 8 The Young Gleaner, 1888 100 bezoeken · 3,6%
  9. The Young Biologist 9 The Young Biologist 100 bezoeken · 3,6%
  10. Bedtime 10 Bedtime 100 bezoeken · 3,6%

Hoeveel interesse krijgt Paul Peel elke maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Bekijk de gegevens
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 20261000
Jul 20267001.700
Aug 2026300600
Sep 2026200300

Hoe vaak worden de schilderijen van Paul Peel bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke schilderijen van Paul Peel zijn maandelijks in de mode?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Bekijk de gegevens
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Mother Love0000000001001000
Feeding birds in the park00000000001000
Before the bath000000000200200100
The Modest Model0000000001000100
Japanese Dolls and Fan00000000020000
The Discovery of Moses0000000001001000
A Venetian Bather000000000000
rest00000000010000
The Painter00000000000100
After bath0000000007001000

Welke apparaten gebruiken kopers om door Paul Peel te browsen?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Bekijk de gegevens
ApparaatBezoekenDelen
apparaten2.80071,8%
telefoons1.10028,2%

In welke talen surfen kopers van Paul Peel?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Bekijk de gegevens
TaalBezoekenDelen
Arabisch10050,0%
Norwegian10050,0%

Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Paul Peel en de prognose?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Bekijk de gegevens
DagBezoeken
do 24 Sep0
vr 25 Sep0
za 26 Sep0
zo 27 Sep0
ma 28 Sep0
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt300
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt300
di 13 Okt200
wo 14 Okt0
do 15 Okt (voorspelling)0
vr 16 Okt (voorspelling)0
za 17 Okt (voorspelling)300
zo 18 Okt (voorspelling)0
ma 19 Okt (voorspelling)300
di 20 Okt (voorspelling)200
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)0
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)300
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)300
di 27 Okt (voorspelling)200
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)400
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)400
di 3 Nov (voorspelling)300
wo 4 Nov (voorspelling)0

Paul Peel: veelgestelde vragen

Welke schilderijen van Paul Peel zijn het meest gewild?

After bath voert met 800 bezoeken (29% van de weergaven van Paul Peel). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.

Hoeveel interesse is er in Paul Peel?

3.900 bezoeken in twaalf maanden: 1.300 op de artiestenpagina en 2.600 op individuele schilderijen.

Op welke apparaten bekijken kopers Paul Peel?

Kopers browsen op apparaten (72%) en telefoons (28%); apparaten is goed voor 72% van de bezoeken.

Welk type schilderij van Paul Peel geven kopers de voorkeur?

Gebalanceerd (Contrast): 32% van de bezoeken voor 8% van de catalogus.