Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Paul Wonner op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Paul Wonner: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Paul Wonner op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is "Dutch" Still Life with Orchids, Postcard View of Paris, and "Death of Marat": 400 weergaven, wat 36% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Still Life with Indian Miniature en Model Drinking Coffee. Paul Wonner trok in totaal 900 bezoeken aan, met 300 op de artiestenpagina en 600 op individuele schilderijen. Piekmaand: Jun 2026, met 400 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Verklaring (Contrast): 91% van de bezoeken, tegenover 59% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 6 schilderijen van Paul Wonner die bezoekers het vaakst openen
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 6 schilderijen van Paul Wonner die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
"Dutch" Still Life with Orchids, Postcard View of Paris, and "Death of Marat", 1983
400 bezoeken · 36,4%
-
2
Still Life with Indian Miniature
300 bezoeken · 27,3%
-
3
Model Drinking Coffee, 1964
100 bezoeken · 9,1%
-
4
Peach and Three Lemons, 1967
100 bezoeken · 9,1%
-
5
View From South Laguna
100 bezoeken · 9,1%
-
6
Study of Flowers and Two Boxes
100 bezoeken · 9,1%
Hoeveel interesse krijgt Paul Wonner elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 300 |
| Jul 2026 | 100 | 300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Paul Wonner bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen bezoekers van Paul Wonner?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 17,6% | 9,1% |
| Gematigde luminantie | 29,4% | 54,5% |
| Algehele helderheid: licht | 47,1% | 36,4% |
| Lichtgevend | 5,9% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 35,3% | 63,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 23,5% | 18,2% |
| Gematigd zachte verzadiging | 23,5% | 18,2% |
| Duidelijke kleurkracht | 17,6% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 63,6% | 80,0% |
| Natuurlijke tinten | 18,2% | 20,0% |
| Donkere tinten | 9,1% | 0,0% |
| Pasteltinten | 9,1% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 35,3% | 45,5% |
| Gebalanceerd | 35,3% | 45,5% |
| Levendig | 29,4% | 9,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 11,8% | 0,0% |
| Zacht | 11,8% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 5,9% | 9,1% |
| Krachtig contrast | 11,8% | 0,0% |
| Verklaring | 58,8% | 90,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 47,1% | 54,5% |
| Zacht gemengd palet | 29,4% | 45,5% |
| Evenwichtige harmonie | 5,9% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 11,8% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 5,9% | 0,0% |
Welke schilderijen van Paul Wonner zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Garden with a Swing, Davis,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl in Swing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman with Mirror and Skull | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Boy and Bouq… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase of Geraniums | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Blue Glasses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Boy and Bouq… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Model Drinking Coffee | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peach and Three Lemons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "Dutch" Still Life with Flo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen bezoekers van Paul Wonner?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Paul Wonner en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
Paul Wonner: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Paul Wonner zijn het meest gewild?
- "Dutch" Still Life with Orchids, Postcard View of Paris, and "Death of Marat" voert met 400 bezoeken (36% van de weergaven van Paul Wonner). De bovenstaande ranglijst toont de top 6.
Hoeveel interesse is er in Paul Wonner?
- 900 bezoeken in twaalf maanden: 300 op de artiestenpagina en 600 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Paul Wonner heeft de voorkeur van de bezoekers?
- Verklaring (Contrast): 91% van de bezoeken voor 59% van de catalogus.