Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Petrus Van Schendel op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Petrus Van Schendel: de cijfers die ertoe doen
A market scene by candlelight is het meest bekeken schilderij van Petrus Van Schendel: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 22% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen Nocturnal Marine en The accusation. In totaal 1.000 bezoeken: 100 naar de artiestenpagina en 900 naar de schilderijen. Beste maand: Jul 2026 met 900 bezoeken. Zacht (Contrast) is de voorkeursstijl: 56% van de bezoeken, 32% van de catalogus.
Top 7 schilderijen van Petrus Van Schendel op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Petrus Van Schendel dat het vaakst wordt geopend.
-
1
A market scene by candlelight
200 bezoeken · 22,2%
-
2
Nocturnal Marine
200 bezoeken · 22,2%
-
3
The accusation
100 bezoeken · 11,1%
-
4
Night market
100 bezoeken · 11,1%
-
5
The Night Market, 1836
100 bezoeken · 11,1%
-
6
A market stall by moonlight
100 bezoeken · 11,1%
-
7
Moonlit Market in the Hague
100 bezoeken · 11,1%
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Petrus Van Schendel?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Petrus Van Schendel?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen kopers uit de schilderijen van Petrus Van Schendel?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 90,9% | 88,9% |
| Zachte schaduw | 4,5% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 4,5% | 11,1% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 45,5% | 44,4% |
| Subtiel kleurgebruik | 31,8% | 33,3% |
| Gematigd zachte verzadiging | 18,2% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,5% | 22,2% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 63,6% | 66,7% |
| Gebalanceerd | 36,4% | 33,3% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 31,8% | 22,2% |
| Zacht | 31,8% | 55,6% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 22,7% | 11,1% |
| Verklaring | 13,6% | 11,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 9,1% | 11,1% |
| Zacht gemengd palet | 9,1% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 9,1% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 68,2% | 66,7% |
| Harmonieus palet | 4,5% | 22,2% |
Hoe presteren de topverkoopstukken van Petrus Van Schendel maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The candlelit market | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nocturnal Marine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The accusation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Night market | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Before the ball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Mary Magdalene in pra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A market scene by candlelig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| A market stall by moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| A Moonlit Vegetable Market | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit Market in the Hague | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Petrus Van Schendel?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Frans | 100 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Petrus Van Schendel en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 100 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 200 |
| wo 7 Okt | 300 |
| do 8 Okt | 200 |
| vr 9 Okt | 100 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 200 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 300 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 500 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 400 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 600 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 400 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 300 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 700 |
Vragen over de vraag naar Petrus Van Schendel
Wat is het meest bekeken schilderij van Petrus Van Schendel?
- A market scene by candlelight, met 200 weergaven of 22% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 7.
Hoeveel bezoeken krijgt Petrus Van Schendel op AllPaintingsStore.com?
- 1.000 in twaalf maanden (100 op de artiestenpagina, 900 op de schilderijen).
Is er een stijl van Petrus Van Schendel die bezoekers de voorkeur geven?
- Ja, Zacht (Contrast): 56% van de bezoeken tegenover 32% van de catalogus.