Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Pierre Nolasque Bergeret op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Pierre Nolasque Bergeret: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Pierre Nolasque Bergeret op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Aretino in the Studio of Tintoretto: 100 weergaven, wat 100% is van alle weergaven van de kunstenaar. Pierre Nolasque Bergeret trok in totaal 600 bezoeken aan, met 500 op de artiestenpagina en 100 op individuele schilderijen. Piekmaand: Jul 2026, met 300 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie): 100% van de bezoeken, tegenover 12% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 1 schilderijen van Pierre Nolasque Bergeret die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 1 schilderijen van Pierre Nolasque Bergeret die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
Hoeveel interesse krijgt Pierre Nolasque Bergeret elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 300 | 0 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Pierre Nolasque Bergeret bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Pierre Nolasque Bergeret?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 58,8% | 100,0% |
| Zachte schaduw | 17,6% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 11,8% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 11,8% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 47,1% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 41,2% | 100,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 11,8% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 80,0% | 100,0% |
| Monochroom | 10,0% | 0,0% |
| Neutrale kleuren | 10,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 70,6% | 100,0% |
| Gebalanceerd | 29,4% | 0,0% |
| Levendig | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 11,8% | 0,0% |
| Zacht | 23,5% | 100,0% |
| Gebalanceerd | 17,6% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 35,3% | 0,0% |
| Verklaring | 11,8% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 11,8% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 17,6% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 11,8% | 100,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 35,3% | 0,0% |
| Harmonieus palet | 23,5% | 0,0% |
Welke schilderijen van Pierre Nolasque Bergeret zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marius Meditating On The Ru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Louis at Damietta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rembrandt in his studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Alexander Ier Presente A Na… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles V Picking Up Titian… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charles V Picking Up Titian… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A coastal landscape with a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anne Boleyn Condemned to De… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aretino in the Studio of Ti… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Honors Rendered to Raphael… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen kopers van Pierre Nolasque Bergeret?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 300 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Pierre Nolasque Bergeret en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 100 |
| zo 27 Sep | 100 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Pierre Nolasque Bergeret: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Pierre Nolasque Bergeret zijn het meest gewild?
- Aretino in the Studio of Tintoretto voert met 100 bezoeken (100% van de weergaven van Pierre Nolasque Bergeret). De bovenstaande ranglijst toont de top 1.
Hoeveel interesse is er in Pierre Nolasque Bergeret?
- 600 bezoeken in twaalf maanden: 500 op de artiestenpagina en 100 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Pierre Nolasque Bergeret geven kopers de voorkeur?
- Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie): 100% van de bezoeken voor 12% van de catalogus.