Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Rafael Barradas op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Rafael Barradas: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Barcelona Street at 1 pm vaker dan welk ander schilderij van Rafael Barradas dan ook: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 6% van het totaal. Daarna volgen Aragon en Hospital. Rafael Barradas kreeg 7.300 bezoeken: 2.000 op de artiestenpagina, 5.300 op schilderijen. Momentum vertraagd: 33% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 5.200 bezoeken. Bezoeken per apparaat: apparaten (89%) en telefoons (11%). De voorkeur is duidelijk: Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging) trekt 22% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 10% van de catalogus.
Rafael Barradas: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Rafael Barradas met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Barcelona Street at 1 pm, 1918
300 bezoeken · 5,5%
-
2
Aragon
300 bezoeken · 5,5%
-
3
Hospital
300 bezoeken · 5,5%
-
4
Playa Ramirez (on the terrace)
200 bezoeken · 3,6%
-
5
poster
200 bezoeken · 3,6%
-
6
Portrait of the painterr Bon
200 bezoeken · 3,6%
-
7
Figure 1
200 bezoeken · 3,6%
-
8
Catalina Bárcena
200 bezoeken · 3,6%
-
9
Portrait of Maroto
200 bezoeken · 3,6%
-
10
Girls and rocking horse
200 bezoeken · 3,6%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Rafael Barradas per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 500 |
| Jul 2026 | 1.500 | 3.700 |
| Aug 2026 | 0 | 900 |
| Sep 2026 | 400 | 200 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Rafael Barradas per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Rafael Barradas sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 10,9% |
| Zachte schaduw | 6,0% | 5,5% |
| Gematigde luminantie | 22,0% | 21,8% |
| Algehele helderheid: licht | 32,0% | 36,4% |
| Lichtgevend | 40,0% | 25,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 46,0% | 32,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 10,0% | 21,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 16,0% | 16,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 24,0% | 27,3% |
| Levendige kleur | 4,0% | 1,8% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 44,9% | 44,9% |
| Aardse tinten | 26,5% | 24,5% |
| Pasteltinten | 14,3% | 12,2% |
| Donkere tinten | 8,2% | 16,3% |
| Monochroom | 4,1% | 0,0% |
| Zonsondergang | 2,0% | 2,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 40,0% | 34,5% |
| Gebalanceerd | 24,0% | 27,3% |
| Levendig | 36,0% | 38,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,0% | 10,9% |
| Zacht | 16,0% | 18,2% |
| Gebalanceerd | 14,0% | 7,3% |
| Krachtig contrast | 18,0% | 16,4% |
| Verklaring | 44,0% | 47,3% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 1,8% |
| Zacht gemengd palet | 2,0% | 7,3% |
| Evenwichtige harmonie | 12,0% | 12,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 34,0% | 27,3% |
| Harmonieus palet | 52,0% | 50,9% |
Welke schilderijen van Rafael Barradas trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The world's cutest circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barcelona Street at 1 pm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 100 |
| Kiosk of the gutters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Posada | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Card players | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Violinist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| García Lorca and Marotto | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cafe scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man in the tavern 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de apparaten onder het publiek van Rafael Barradas?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Open de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 6.500 | 89,0% |
| telefoons | 800 | 11,0% |
In welke talen surfen de kopers van Rafael Barradas?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Frans | 300 | 75,0% |
| Spaans | 100 | 25,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Rafael Barradas, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 200 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 100 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 100 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 100 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Rafael Barradas op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Rafael Barradas krijgt de meeste bezoeken?
- Barcelona Street at 1 pm: 300 weergaven, 6% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Rafael Barradas?
- 7.300 bezoeken in twaalf maanden, 2.000 op de artiestenpagina en 5.300 op de schilderijen.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Rafael Barradas?
- De verdeling van de bezoeken is apparaten (89%) en telefoons (11%); apparaten staat op de eerste plaats met 89%.
Welke schilderstijl van Rafael Barradas trekt kopers aan?
- Subtiel kleurgebruik (Kleurverzadiging) schilderijen: 22% van de bezoeken, 10% van de catalogus.