Geld-terug-garantie · 100 dagen Gratis wereldwijde verzending
449.561kunstwerken 30.612kunstenaars 4.658musea 32talen

Rafael De Penagos Waar kopers op letten

1889 – 1954

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Rafael De Penagos op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Rafael De Penagos: het perspectief van de kopers

Kopers bekijken Untitled (551) vaker dan welk ander schilderij van Rafael De Penagos dan ook: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 6% van het totaal. Daarna volgen Untitled (168) en Untitled (205). Rafael De Penagos kreeg 6.100 bezoeken: 1.000 op de artiestenpagina, 5.100 op schilderijen. Momentum vertraagd: 100% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 5.500 bezoeken. Bezoeken per apparaat: apparaten (98%) en telefoons (2%). De voorkeur is duidelijk: Gedempt (Kleurverzadiging) trekt 25% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 14% van de catalogus.

Rafael De Penagos: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken

De 10 schilderijen van Rafael De Penagos met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.

  1. Untitled (551) 1 Untitled (551) 300 bezoeken · 5,7%
  2. Untitled (168) 2 Untitled (168) 200 bezoeken · 3,8%
  3. Untitled (205) 3 Untitled (205) 200 bezoeken · 3,8%
  4. Untitled (216) 4 Untitled (216) 200 bezoeken · 3,8%
  5. Untitled (862) 5 Untitled (862) 200 bezoeken · 3,8%
  6. Untitled (957) 6 Untitled (957) 200 bezoeken · 3,8%
  7. Untitled (917) 7 Untitled (917) 200 bezoeken · 3,8%
  8. Untitled (920) 8 Untitled (920) 200 bezoeken · 3,8%
  9. Untitled (443) 9 Untitled (443) 200 bezoeken · 3,8%
  10. Illustration of Saint Manuel Bueno, martyr 10 Illustration of Saint Manuel Bueno, martyr 100 bezoeken · 1,9%

Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Rafael De Penagos per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Open de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 2026100400
Jul 20269004.600
Aug 20260100
Sep 202600

Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Rafael De Penagos per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke schilderijen van Rafael De Penagos trekken maandelijks de meeste aandacht?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Open de cijfers
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Untitled (100)00000000001000
Untitled (848)000000000000
Untitled (677)000000000000
Untitled (883)00000000010000
Untitled (369)00000000010000
Untitled (957)00000000020000
Untitled (216)00000000020000
Untitled (282)000000000000
Untitled (592)000000000000
Untitled (419)00000000010000

Wat is de verdeling van de apparaten onder het publiek van Rafael De Penagos?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Open de cijfers
ApparaatBezoekenDelen
apparaten6.00098,4%
telefoons1001,6%

In welke talen surfen de kopers van Rafael De Penagos?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Hoeveel bezoeken per dag krijgt Rafael De Penagos, en wat is de volgende stap?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Open de cijfers
DagBezoeken
wo 23 Sep0
do 24 Sep0
vr 25 Sep0
za 26 Sep0
zo 27 Sep0
ma 28 Sep0
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt0
zo 4 Okt0
ma 5 Okt0
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt100
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt0
di 13 Okt100
wo 14 Okt (voorspelling)0
do 15 Okt (voorspelling)100
vr 16 Okt (voorspelling)0
za 17 Okt (voorspelling)0
zo 18 Okt (voorspelling)0
ma 19 Okt (voorspelling)0
di 20 Okt (voorspelling)100
wo 21 Okt (voorspelling)0
do 22 Okt (voorspelling)200
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)0
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)0
di 27 Okt (voorspelling)200
wo 28 Okt (voorspelling)0
do 29 Okt (voorspelling)200
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)0
di 3 Nov (voorspelling)200

Over Rafael De Penagos op AllPaintingsStore.com

Welk schilderij van Rafael De Penagos krijgt de meeste bezoeken?

Untitled (551): 300 weergaven, 6% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.

Wat is de omvang van het publiek van Rafael De Penagos?

6.100 bezoeken in twaalf maanden, 1.000 op de artiestenpagina en 5.100 op de schilderijen.

Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Rafael De Penagos?

De verdeling van de bezoeken is apparaten (98%) en telefoons (2%); apparaten staat op de eerste plaats met 98%.

Welke schilderstijl van Rafael De Penagos trekt kopers aan?

Gedempt (Kleurverzadiging) schilderijen: 25% van de bezoeken, 14% van de catalogus.