Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Ramon Casas i Carbó op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Ramon Casas i Carbó: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Estudio de verano o Primero pasarás sobre mi cadáver vaker dan welk ander schilderij van Ramon Casas i Carbó dan ook: 600 weergaven in twaalf maanden, goed voor 11% van het totaal. Daarna volgen Out of Doors en La Sargantain. Ramon Casas i Carbó kreeg 12.600 bezoeken: 7.500 op de artiestenpagina, 5.100 op schilderijen. Het momentum is positief: 986% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Sep 2026: 7.600 bezoeken. Ze bladeren in Ests (87%), Duits (4%) en Japans (4%). Bezoeken per apparaat: apparaten (61%), telefoons (35%) en tablets (4%). De voorkeur is duidelijk: Nostalgisch (Emotionele toon) trekt 20% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 0% van de catalogus.
Ramon Casas i Carbó: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Ramon Casas i Carbó met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Ramon Casas i Carbó per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
100
100
Jul 2026
700
3.400
Aug 2026
200
500
Sep 2026
6.500
1.100
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Ramon Casas i Carbó per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Ramon Casas i Carbó sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Elegant
33,3%
30,0%
Sereniteit
25,0%
23,3%
Klassiek
25,0%
16,7%
Romantisch
8,3%
13,3%
Nostalgisch
0,0%
13,3%
Etherisch
8,3%
3,3%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Reflectief
66,7%
43,3%
Melancholisch
8,3%
16,7%
Nostalgisch
0,0%
20,0%
Sereniteit
8,3%
13,3%
Romantisch
16,7%
3,3%
Gepassioneerd
0,0%
3,3%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
10,0%
14,5%
Zachte schaduw
28,0%
41,8%
Gematigde luminantie
48,0%
34,5%
Algehele helderheid: licht
14,0%
7,3%
Lichtgevend
0,0%
1,8%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
26,0%
32,7%
Subtiel kleurgebruik
34,0%
38,2%
Gematigd zachte verzadiging
28,0%
21,8%
Duidelijke kleurkracht
12,0%
7,3%
Levendige kleur
0,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Aardse tinten
52,5%
58,1%
Neutrale kleuren
27,5%
25,8%
Donkere tinten
20,0%
16,1%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
24,0%
32,7%
Gebalanceerd
50,0%
49,1%
Levendig
26,0%
18,2%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
10,0%
9,1%
Zacht
26,0%
14,5%
Gebalanceerd
6,0%
7,3%
Krachtig contrast
24,0%
30,9%
Verklaring
34,0%
38,2%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
16,0%
25,4%
Zacht gemengd palet
14,0%
7,3%
Evenwichtige harmonie
10,0%
12,7%
Sterke kleurconsistentie
30,0%
25,4%
Harmonieus palet
30,0%
29,1%
Welke schilderijen van Ramon Casas i Carbó trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Dance at the Moulin de la G…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Portrait of Charles Deering
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
Julia
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Foreshortened female nude
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Out of Doors
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
White Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Nude with a guitar
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La pereza
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
De XIXe eeuw schreidt vooru…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Female portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Wat is de verdeling van de apparaten onder het publiek van Ramon Casas i Carbó?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Open de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
7.700
61,1%
telefoons
4.400
34,9%
tablets
500
4,0%
In welke talen surfen de kopers van Ramon Casas i Carbó?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Ests
6.200
87,3%
Duits
300
4,2%
Japans
300
4,2%
Bulgaars
100
1,4%
Frans
100
1,4%
Koreaans
100
1,4%
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Ramon Casas i Carbó, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
Dag
Bezoeken
vr 25 Sep
300
za 26 Sep
300
zo 27 Sep
0
ma 28 Sep
100
di 29 Sep
0
wo 30 Sep
0
do 1 Okt
0
vr 2 Okt
300
za 3 Okt
0
zo 4 Okt
0
ma 5 Okt
100
di 6 Okt
100
wo 7 Okt
200
do 8 Okt
0
vr 9 Okt
200
za 10 Okt
0
zo 11 Okt
200
ma 12 Okt
0
di 13 Okt
0
wo 14 Okt
0
do 15 Okt
200
vr 16 Okt (voorspelling)
200
za 17 Okt (voorspelling)
100
zo 18 Okt (voorspelling)
100
ma 19 Okt (voorspelling)
100
di 20 Okt (voorspelling)
0
wo 21 Okt (voorspelling)
100
do 22 Okt (voorspelling)
100
vr 23 Okt (voorspelling)
200
za 24 Okt (voorspelling)
100
zo 25 Okt (voorspelling)
100
ma 26 Okt (voorspelling)
100
di 27 Okt (voorspelling)
0
wo 28 Okt (voorspelling)
100
do 29 Okt (voorspelling)
100
vr 30 Okt (voorspelling)
200
za 31 Okt (voorspelling)
100
zo 1 Nov (voorspelling)
0
ma 2 Nov (voorspelling)
0
di 3 Nov (voorspelling)
0
wo 4 Nov (voorspelling)
0
do 5 Nov (voorspelling)
0
Over Ramon Casas i Carbó op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Ramon Casas i Carbó krijgt de meeste bezoeken?
Estudio de verano o Primero pasarás sobre mi cadáver: 600 weergaven, 11% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Ramon Casas i Carbó?
12.600 bezoeken in twaalf maanden, 7.500 op de artiestenpagina en 5.100 op de schilderijen.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Ramon Casas i Carbó?
De verdeling van de bezoeken is apparaten (61%), telefoons (35%) en tablets (4%); apparaten staat op de eerste plaats met 61%.
In welke talen lezen kopers over Ramon Casas i Carbó?
In Ests (87%), Duits (4%) en Japans (4%). Ests: 87%.
Welke schilderstijl van Ramon Casas i Carbó trekt kopers aan?
Nostalgisch (Emotionele toon) schilderijen: 20% van de bezoeken, 0% van de catalogus.
AAtelier ConciërgeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?