Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Richard Barrett Davis op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Richard Barrett Davis: de cijfers die ertoe doen
Going out; hunting in cover; the chase; and the death, by t. sutherland is het meest bekeken schilderij van Richard Barrett Davis: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 25% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen At The Horsefair en Curricle Horses. In totaal 1.100 bezoeken: 400 naar de artiestenpagina en 700 naar de schilderijen. Beste maand: Jul 2026 met 800 bezoeken. Harmonieus palet (Kleurharmonie) is de voorkeursstijl: 62% van de bezoeken, 36% van de catalogus.
Top 7 schilderijen van Richard Barrett Davis op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Richard Barrett Davis dat het vaakst wordt geopend.
-
1
Going out; hunting in cover; the chase; and the death, by t. sutherland
200 bezoeken · 25,0%
-
2
At The Horsefair
100 bezoeken · 12,5%
-
3
Curricle Horses
100 bezoeken · 12,5%
-
4
Church, with 'old' sam darling up
100 bezoeken · 12,5%
-
5
Calling Hounds Out Of Cover
100 bezoeken · 12,5%
-
6
Hunting Scene - A Huntsman Casting Hounds
100 bezoeken · 12,5%
-
7
The Sporting Sweep
100 bezoeken · 12,5%
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Richard Barrett Davis?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 300 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Richard Barrett Davis?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen kopers uit de schilderijen van Richard Barrett Davis?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 24,0% | 12,5% |
| Zachte schaduw | 20,0% | 12,5% |
| Gematigde luminantie | 54,0% | 75,0% |
| Algehele helderheid: licht | 2,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 14,0% | 37,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 48,0% | 25,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 30,0% | 37,5% |
| Duidelijke kleurkracht | 8,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 73,2% | 85,7% |
| Donkere tinten | 14,6% | 0,0% |
| Neutrale kleuren | 12,2% | 14,3% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 24,0% | 37,5% |
| Gebalanceerd | 72,0% | 62,5% |
| Levendig | 4,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 18,0% | 12,5% |
| Zacht | 14,0% | 12,5% |
| Gebalanceerd | 14,0% | 12,5% |
| Krachtig contrast | 18,0% | 12,5% |
| Verklaring | 36,0% | 50,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 2,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 4,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 54,0% | 37,5% |
| Harmonieus palet | 36,0% | 62,5% |
Hoe presteren de topverkoopstukken van Richard Barrett Davis maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sol Legare | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Thomas Sebright With The Fi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Star | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Coronation Procession o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cream Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Coronation Procession o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Cream Carriage Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A bay hunter in a stable | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Coronation Procession o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Malpeinado | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Richard Barrett Davis?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Richard Barrett Davis en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over de vraag naar Richard Barrett Davis
Wat is het meest bekeken schilderij van Richard Barrett Davis?
- Going out; hunting in cover; the chase; and the death, by t. sutherland, met 200 weergaven of 25% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 7.
Hoeveel bezoeken krijgt Richard Barrett Davis op AllPaintingsStore.com?
- 1.100 in twaalf maanden (400 op de artiestenpagina, 700 op de schilderijen).
Is er een stijl van Richard Barrett Davis die bezoekers de voorkeur geven?
- Ja, Harmonieus palet (Kleurharmonie): 62% van de bezoeken tegenover 36% van de catalogus.