Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Rockwell Kent op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Rockwell Kent: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken The Trapper vaker dan welk ander schilderij van Rockwell Kent dan ook: 1.500 weergaven in twaalf maanden, goed voor 36% van het totaal. Daarna volgen Flame en Blackhead, Monhegan Island, Maine. Rockwell Kent kreeg 3.700 bezoeken: 300 op de artiestenpagina, 3.400 op schilderijen. Het momentum is positief: 150% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 2.900 bezoeken. Bezoeken per apparaat: apparaten (62%) en telefoons (38%). De voorkeur is duidelijk: Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie) trekt 40% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 10% van de catalogus.
Rockwell Kent: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Rockwell Kent met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
The Trapper, 1921
1.500 bezoeken · 35,7%
-
2
Flame
500 bezoeken · 11,9%
-
3
Blackhead, Monhegan Island, Maine
200 bezoeken · 4,8%
-
4
Wilderness
200 bezoeken · 4,8%
-
5
Late Afternoon, 1962
100 bezoeken · 2,4%
-
6
Fishermen
100 bezoeken · 2,4%
-
7
Snow Fields
100 bezoeken · 2,4%
-
8
Bear Glacier - Alaska
100 bezoeken · 2,4%
-
9
Adirondack Farm, Summer
100 bezoeken · 2,4%
-
10
Child
100 bezoeken · 2,4%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Rockwell Kent per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 200 | 2.700 |
| Aug 2026 | 100 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 500 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Rockwell Kent per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Rockwell Kent sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 8,0% | 2,4% |
| Zachte schaduw | 24,0% | 9,5% |
| Gematigde luminantie | 28,0% | 33,3% |
| Algehele helderheid: licht | 30,0% | 52,4% |
| Lichtgevend | 10,0% | 2,4% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 60,0% | 47,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 20,0% | 4,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 16,0% | 42,9% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 4,8% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 58,8% | 80,7% |
| Aardse tinten | 35,3% | 16,1% |
| Donkere tinten | 2,9% | 3,2% |
| Pasteltinten | 2,9% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 44,0% | 42,9% |
| Gebalanceerd | 46,0% | 54,8% |
| Levendig | 10,0% | 2,4% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 0,0% |
| Zacht | 18,0% | 4,8% |
| Gebalanceerd | 8,0% | 9,5% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 42,9% |
| Verklaring | 46,0% | 42,9% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 14,0% | 23,8% |
| Zacht gemengd palet | 16,0% | 11,9% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 40,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 16,0% | 9,5% |
| Harmonieus palet | 44,0% | 14,3% |
Welke schilderijen van Rockwell Kent trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Late Afternoon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Trapper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.200 | 0 | 0 |
| Blackhead, Monhegan Island,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Toilers Of The Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dublin Pond | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ancient Elm | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prometheus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Men And Mountains | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wilderness | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
Wat is de verdeling van de apparaten onder het publiek van Rockwell Kent?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Open de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.300 | 62,2% |
| telefoons | 1.400 | 37,8% |
In welke talen surfen de kopers van Rockwell Kent?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Frans | 200 | 100,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Rockwell Kent, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 500 |
| di 29 Sep | 100 |
| wo 30 Sep | 200 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 100 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Rockwell Kent op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Rockwell Kent krijgt de meeste bezoeken?
- The Trapper: 1.500 weergaven, 36% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Rockwell Kent?
- 3.700 bezoeken in twaalf maanden, 300 op de artiestenpagina en 3.400 op de schilderijen.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Rockwell Kent?
- De verdeling van de bezoeken is apparaten (62%) en telefoons (38%); apparaten staat op de eerste plaats met 62%.
Welke schilderstijl van Rockwell Kent trekt kopers aan?
- Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie) schilderijen: 40% van de bezoeken, 10% van de catalogus.