Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Samuel Bough op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Samuel Bough: de cijfers die ertoe doen
Children In The Stream - is het meest bekeken schilderij van Samuel Bough: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 14% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen Pittenweem, Fife en Snowballing Outside Edinburgh University. In totaal 3.300 bezoeken: 1.900 naar de artiestenpagina en 1.400 naar de schilderijen. 25% stijging tussen Aug 2026 en Sep 2026. Beste maand: Jul 2026 met 2.300 bezoeken. Verdeling per apparaat: apparaten (82%) en telefoons (18%). Gematigde luminantie (Lichtsterkte) is de voorkeursstijl: 50% van de bezoeken, 36% van de catalogus.
Top 10 schilderijen van Samuel Bough op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Samuel Bough dat het vaakst wordt geopend.
-
1
Children In The Stream -
200 bezoeken · 14,3%
-
2
Pittenweem, Fife
200 bezoeken · 14,3%
-
3
Snowballing Outside Edinburgh University, 1853
100 bezoeken · 7,1%
-
4
Dumbarton Rock from above Port Glasgow Looking North, 1878
100 bezoeken · 7,1%
-
5
East Lothian Landscape, 1874
100 bezoeken · 7,1%
-
6
A Gaggle of Geese, 1856
100 bezoeken · 7,1%
-
7
The Hayfield, Coming Storm
100 bezoeken · 7,1%
-
8
Cadzow Burn
100 bezoeken · 7,1%
-
9
The mail coach
100 bezoeken · 7,1%
-
10
Wetheral - View Of The River Eden Showing Wetheral
100 bezoeken · 7,1%
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Samuel Bough?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 1.000 | 1.300 |
| Aug 2026 | 300 | 100 |
| Sep 2026 | 500 | 0 |
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Samuel Bough?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Wat kiezen kopers uit de schilderijen van Samuel Bough?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 10,0% | 14,3% |
| Zachte schaduw | 24,0% | 14,3% |
| Gematigde luminantie | 36,0% | 50,0% |
| Algehele helderheid: licht | 26,0% | 21,4% |
| Lichtgevend | 4,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 34,0% | 28,6% |
| Subtiel kleurgebruik | 44,0% | 42,9% |
| Gematigd zachte verzadiging | 16,0% | 21,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,0% | 7,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 51,5% | 40,0% |
| Aardse tinten | 45,5% | 50,0% |
| Donkere tinten | 3,0% | 10,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 34,0% | 35,7% |
| Gebalanceerd | 60,0% | 57,1% |
| Levendig | 6,0% | 7,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 0,0% |
| Zacht | 22,0% | 28,6% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 14,3% |
| Krachtig contrast | 30,0% | 7,1% |
| Verklaring | 40,0% | 50,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 10,0% | 14,3% |
| Zacht gemengd palet | 4,0% | 7,1% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 44,0% | 42,9% |
| Harmonieus palet | 32,0% | 35,7% |
Hoe presteren de topverkoopstukken van Samuel Bough maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Edinburgh from Leith Roads | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Snowballing Outside Edinbur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Dumbarton Rock from above P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Castle Ruins on a Cliff Edge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait with his Dog,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| he Pier Head, Aberdour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing Boats Running into… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Panoramic View of Edinbur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Keynsham lock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Miss Beath with Nelly and T… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoons of computers: waar heeft Samuel Bough naar gekeken?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Toon de tabel
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 2.700 | 81,8% |
| telefoons | 600 | 18,2% |
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Samuel Bough?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 300 | 60,0% |
| Frans | 200 | 40,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Samuel Bough en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 100 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 200 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 200 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
Vragen over de vraag naar Samuel Bough
Wat is het meest bekeken schilderij van Samuel Bough?
- Children In The Stream -, met 200 weergaven of 14% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Samuel Bough op AllPaintingsStore.com?
- 3.300 in twaalf maanden (1.900 op de artiestenpagina, 1.400 op de schilderijen).
Wordt Samuel Bough vaker bekeken op telefoons of op computers?
- De bezoeken zijn als volgt verdeeld over apparaten (82%) en telefoons (18%); apparaten loopt voor met 82%.
Is er een stijl van Samuel Bough die bezoekers de voorkeur geven?
- Ja, Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 50% van de bezoeken tegenover 36% van de catalogus.