Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Samuel Walters op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Samuel Walters: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken A Merchant Ship, Hove To, Off The Mouth Of The Mersey vaker dan welk ander schilderij van Samuel Walters dan ook: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 9% van het totaal. Daarna volgen Black Ball Packet Europe en Sy 'said'. Samuel Walters kreeg 2.500 bezoeken: 500 op de artiestenpagina, 2.000 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 2.100 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Gedempt (Kleurverzadiging) trekt 68% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 52% van de catalogus.
Samuel Walters: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Samuel Walters met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
A Merchant Ship, Hove To, Off The Mouth Of The Mersey
200 bezoeken · 9,1%
-
2
Black Ball Packet Europe
200 bezoeken · 9,1%
-
3
Sy 'said'
200 bezoeken · 9,1%
-
4
The Barque 'helvellin'
100 bezoeken · 4,5%
-
5
'the Duke', Pilot Schooner
100 bezoeken · 4,5%
-
6
Amy, The Artist's Sister
100 bezoeken · 4,5%
-
7
The Clipper Ship 'tudor', Outbound Off Holyhead
100 bezoeken · 4,5%
-
8
'liver', Pilot Sloop
100 bezoeken · 4,5%
-
9
Confederate Raider Alabama
100 bezoeken · 4,5%
-
10
An Outward-bound Merchantman Heading Down The Channel
100 bezoeken · 4,5%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Samuel Walters per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 400 | 1.700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Samuel Walters per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Samuel Walters sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 4,5% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 30,0% | 13,6% |
| Algehele helderheid: licht | 46,0% | 54,5% |
| Lichtgevend | 24,0% | 27,3% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 52,0% | 68,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,0% | 9,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 8,0% | 13,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,0% | 9,1% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 93,0% | 89,5% |
| Aardse tinten | 2,3% | 10,5% |
| Donkere tinten | 4,7% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 36,0% | 45,5% |
| Gebalanceerd | 52,0% | 31,8% |
| Levendig | 12,0% | 22,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 2,0% | 4,5% |
| Zacht | 10,0% | 22,7% |
| Gebalanceerd | 14,0% | 18,2% |
| Krachtig contrast | 24,0% | 22,7% |
| Verklaring | 50,0% | 31,8% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 16,0% | 22,7% |
| Zacht gemengd palet | 12,0% | 13,6% |
| Evenwichtige harmonie | 8,0% | 9,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 34,0% | 36,4% |
| Harmonieus palet | 30,0% | 18,2% |
Welke schilderijen van Samuel Walters trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Amy, The Artist's Sister | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Css 'florida' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Will She Hold On | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paddle Steamer 'great Weste… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cunarder In A Gale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sailing Ship In Full Sail O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vessel 'mona's Isle' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Paddle Steamer 'queen O… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Isle Of Man Steam Packe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Full-rigged Merchantman… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Samuel Walters?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Samuel Walters, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 100 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 100 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 200 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 100 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 200 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 100 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Samuel Walters op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Samuel Walters krijgt de meeste bezoeken?
- A Merchant Ship, Hove To, Off The Mouth Of The Mersey: 200 weergaven, 9% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Samuel Walters?
- 2.500 bezoeken in twaalf maanden, 500 op de artiestenpagina en 2.000 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Samuel Walters trekt kopers aan?
- Gedempt (Kleurverzadiging) schilderijen: 68% van de bezoeken, 52% van de catalogus.