Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Jacob Xaver Schmuzer op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Jacob Xaver Schmuzer: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Jacob Xaver Schmuzer op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Fische, Pisces, Poissons XXII: 500 weergaven, wat 38% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Vierf. Thiere, Anim. quadrup, Quadruped XLVI en Vögel, Aves, Oiseaux LI. Jacob Xaver Schmuzer trok in totaal 1.300 bezoeken aan, met 300 op de artiestenpagina en 1.000 op individuele schilderijen. De vraag nam af: het aantal bezoeken daalde met 75% van Aug 2026 naar Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026, met 800 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Speels (Emotionele toon): 50% van de bezoeken, tegenover 25% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 7 schilderijen van Jacob Xaver Schmuzer die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 7 schilderijen van Jacob Xaver Schmuzer die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
Fische, Pisces, Poissons XXII, 1700
500 bezoeken · 38,5%
-
2
Vierf. Thiere, Anim. quadrup, Quadruped XLVI, 1700
200 bezoeken · 15,4%
-
3
Vögel, Aves, Oiseaux LI, 1700
200 bezoeken · 15,4%
-
4
Vierf. Thiere, Anim. quadrup, Quadruped XLIV, 1700
100 bezoeken · 7,7%
-
5
Fische, Pisces, Poissons XXXIX, 1700
100 bezoeken · 7,7%
-
6
Fische, Pisces, Poissons XXXVII, 1700
100 bezoeken · 7,7%
-
7
Vierf. Thiere, Anim. quadrup, Quadruped XL, 1700
100 bezoeken · 7,7%
Hoeveel interesse krijgt Jacob Xaver Schmuzer elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 600 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Jacob Xaver Schmuzer bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Jacob Xaver Schmuzer?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Sereniteit | 50,0% | 25,0% |
| Speels | 25,0% | 50,0% |
| Nostalgisch | 25,0% | 25,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 0,0% | 0,0% |
| Gematigde luminantie | 0,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 0,0% | 0,0% |
| Lichtgevend | 100,0% | 100,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 70,0% | 69,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 20,0% | 23,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 10,0% | 7,7% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 50,0% | 69,2% |
| Gebalanceerd | 40,0% | 23,1% |
| Levendig | 10,0% | 7,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 0,0% | 0,0% |
| Zacht | 0,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 0,0% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 0,0% | 0,0% |
| Verklaring | 100,0% | 100,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 10,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 0,0% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 60,0% | 76,9% |
| Harmonieus palet | 30,0% | 23,1% |
Welke schilderijen van Jacob Xaver Schmuzer zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fische, Pisces, Poissons XX… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 100 | 0 |
| Fische, Pisces, Poissons XX… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vierf. Thiere, Anim. quadru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Vögel, Aves, Oiseaux LI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Fische, Pisces, Poissons XX… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen kopers van Jacob Xaver Schmuzer?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Jacob Xaver Schmuzer en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 100 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Jacob Xaver Schmuzer: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Jacob Xaver Schmuzer zijn het meest gewild?
- Fische, Pisces, Poissons XXII voert met 500 bezoeken (38% van de weergaven van Jacob Xaver Schmuzer). De bovenstaande ranglijst toont de top 7.
Hoeveel interesse is er in Jacob Xaver Schmuzer?
- 1.300 bezoeken in twaalf maanden: 300 op de artiestenpagina en 1.000 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Jacob Xaver Schmuzer geven kopers de voorkeur?
- Speels (Emotionele toon): 50% van de bezoeken voor 25% van de catalogus.