Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Sidney Pike op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Sidney Pike: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Sidney Pike op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is The Golf Links: 200 weergaven, wat 22% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Landscape with Cattle en Sheep in a Meadow. Sidney Pike trok in totaal 1.600 bezoeken aan, met 800 op de artiestenpagina en 800 op individuele schilderijen. De vraag nam af: het aantal bezoeken daalde met 100% van Aug 2026 naar Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026, met 1.300 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Levendig (Kleurintensiteit): 89% van de bezoeken, tegenover 59% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 7 schilderijen van Sidney Pike die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 7 schilderijen van Sidney Pike die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
The Golf Links, 1900
200 bezoeken · 22,2%
-
2
Landscape with Cattle
200 bezoeken · 22,2%
-
3
Sheep in a Meadow, 1895
100 bezoeken · 11,1%
-
4
The Priory and Constable's House, Christchurch, Dorset, 1894
100 bezoeken · 11,1%
-
5
The Golf Links, Littlehampton
100 bezoeken · 11,1%
-
6
Bournemouth, Dorset, 1895
100 bezoeken · 11,1%
-
7
In Search of Food
100 bezoeken · 11,1%
Hoeveel interesse krijgt Sidney Pike elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 700 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Sidney Pike bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Sidney Pike?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 9,1% | 22,2% |
| Gematigde luminantie | 50,0% | 44,4% |
| Algehele helderheid: licht | 40,9% | 33,3% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 9,1% | 0,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 22,7% | 11,1% |
| Gematigd zachte verzadiging | 36,4% | 55,6% |
| Duidelijke kleurkracht | 31,8% | 33,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 40,0% | 33,3% |
| Donkere tinten | 30,0% | 33,3% |
| Aardse tinten | 30,0% | 33,3% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 4,5% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 36,4% | 11,1% |
| Levendig | 59,1% | 88,9% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 9,1% | 11,1% |
| Zacht | 18,2% | 33,3% |
| Gebalanceerd | 18,2% | 22,2% |
| Krachtig contrast | 9,1% | 11,1% |
| Verklaring | 45,5% | 22,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 0,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 4,5% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 4,5% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 31,8% | 11,1% |
| Harmonieus palet | 59,1% | 88,9% |
Welke schilderijen van Sidney Pike zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| View of Christchurch Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| West Cliff, Bournemouth, Do… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sheep in a Meadow | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sheep | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Golf Links | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Landscape with Cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Hengistbury Head, Dorset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Golf Links | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Middle Chine, Bournemouth,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen kopers van Sidney Pike?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Sidney Pike en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 100 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
Sidney Pike: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Sidney Pike zijn het meest gewild?
- The Golf Links voert met 200 bezoeken (22% van de weergaven van Sidney Pike). De bovenstaande ranglijst toont de top 7.
Hoeveel interesse is er in Sidney Pike?
- 1.600 bezoeken in twaalf maanden: 800 op de artiestenpagina en 800 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Sidney Pike geven kopers de voorkeur?
- Levendig (Kleurintensiteit): 89% van de bezoeken voor 59% van de catalogus.