Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Suzanne Valadon op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Suzanne Valadon: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Suzanne Valadon op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is La Chambre bleue: 4.300 weergaven, wat 50% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Casting the Net en Nude on the Red Sofa (Nu au canapé rouge) - Suzanne Valadon. Suzanne Valadon trok in totaal 13.400 bezoeken aan, met 6.400 op de artiestenpagina en 7.000 op individuele schilderijen. De vraag stijgt: het aantal bezoeken is met 500% gegroeid van Aug 2026 naar Sep 2026. Piekmaand: Sep 2026, met 6.600 bezoeken. Kopers bladeren in Zweeds (50%), Frans (30%) en Duits (7%). De interesse komt voornamelijk uit Frankrijk (59%), Zweden (25%) en Duitsland (7%). Kopers browsen op telefoons (53%), apparaten (42%) en tablets (5%). Kopers hebben een voorkeur voor Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie): 66% van de bezoeken, tegenover 24% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van Suzanne Valadon die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van Suzanne Valadon die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
La Chambre bleue, 1923
4.300 bezoeken · 50,0%
-
2
Casting the Net, 1914
400 bezoeken · 4,7%
-
3
Nude on the Red Sofa (Nu au canapé rouge) - Suzanne Valadon, 2026
400 bezoeken · 4,7%
-
4
Portrait of Erik Satie, 1892
300 bezoeken · 3,5%
-
5
Portrait of a Woman, 1917
300 bezoeken · 3,5%
-
6
Femme a la Toilette, 1913
200 bezoeken · 2,3%
-
7
Bouquet and a Cat, 1919
200 bezoeken · 2,3%
-
8
Nude on the sofa, 1920
200 bezoeken · 2,3%
-
9
Raminou sitting on a cloth, 1920
200 bezoeken · 2,3%
-
10
My Son, 1896
200 bezoeken · 2,3%
Hoeveel interesse krijgt Suzanne Valadon elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 1.000 | 4.500 |
| Aug 2026 | 600 | 500 |
| Sep 2026 | 4.700 | 1.900 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Suzanne Valadon bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Suzanne Valadon?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 18,0% | 7,0% |
| Zachte schaduw | 36,0% | 30,2% |
| Gematigde luminantie | 28,0% | 57,0% |
| Algehele helderheid: licht | 10,0% | 2,3% |
| Lichtgevend | 8,0% | 3,5% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 20,0% | 9,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 26,0% | 14,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 34,0% | 66,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 20,0% | 10,5% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 48,8% | 55,0% |
| Donkere tinten | 23,3% | 27,5% |
| Neutrale kleuren | 14,0% | 7,5% |
| Pasteltinten | 9,3% | 7,5% |
| Natuurlijke tinten | 2,3% | 2,5% |
| Monochroom | 2,3% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 28,0% | 10,5% |
| Gebalanceerd | 46,0% | 76,7% |
| Levendig | 26,0% | 12,8% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 10,0% | 8,1% |
| Zacht | 20,0% | 5,8% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 2,3% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 16,3% |
| Verklaring | 36,0% | 67,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 24,0% | 66,3% |
| Zacht gemengd palet | 16,0% | 2,3% |
| Evenwichtige harmonie | 10,0% | 8,1% |
| Sterke kleurconsistentie | 40,0% | 20,9% |
| Harmonieus palet | 10,0% | 2,3% |
Welke schilderijen van Suzanne Valadon zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Chambre bleue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.600 | 100 | 1.500 |
| The Abandoned Doll | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Nude on the Red Sofa (Nu au… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Portrait of Erik Satie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Woman with a Double Bass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Casting the Net | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 200 |
| The Cast-Off Doll | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louson and Raminou | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Nude Woman with Drapery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Welke apparaten gebruiken kopers om door Suzanne Valadon te browsen?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Bekijk de gegevens
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| telefoons | 7.100 | 53,0% |
| apparaten | 5.600 | 41,8% |
| tablets | 700 | 5,2% |
In welke talen surfen kopers van Suzanne Valadon?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Zweeds | 6.700 | 49,6% |
| Frans | 4.100 | 30,4% |
| Duits | 900 | 6,7% |
| Spaans | 500 | 3,7% |
| Koreaans | 500 | 3,7% |
| Ests | 200 | 1,5% |
| Italiaans | 200 | 1,5% |
| Engels | 100 | 0,7% |
| Nederlands | 100 | 0,7% |
| Roemeens | 100 | 0,7% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Suzanne Valadon en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| wo 23 Sep | 200 |
| do 24 Sep | 300 |
| vr 25 Sep | 100 |
| za 26 Sep | 200 |
| zo 27 Sep | 900 |
| ma 28 Sep | 1.300 |
| di 29 Sep | 2.400 |
| wo 30 Sep | 1.000 |
| do 1 Okt | 1.300 |
| vr 2 Okt | 900 |
| za 3 Okt | 1.500 |
| zo 4 Okt | 1.000 |
| ma 5 Okt | 1.100 |
| di 6 Okt | 800 |
| wo 7 Okt | 2.800 |
| do 8 Okt | 1.200 |
| vr 9 Okt | 500 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 300 |
| ma 12 Okt | 700 |
| di 13 Okt | 500 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 1.300 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 900 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 500 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 600 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 700 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 1.000 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 1.200 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 1.400 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 1.000 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 500 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 600 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 800 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 1.100 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 1.300 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 1.400 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 1.000 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 500 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 600 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 800 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 1.100 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 1.300 |
Suzanne Valadon: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Suzanne Valadon zijn het meest gewild?
- La Chambre bleue voert met 4.300 bezoeken (50% van de weergaven van Suzanne Valadon). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in Suzanne Valadon?
- 13.400 bezoeken in twaalf maanden: 6.400 op de artiestenpagina en 7.000 op individuele schilderijen.
Op welke apparaten bekijken kopers Suzanne Valadon?
- Kopers browsen op telefoons (53%), apparaten (42%) en tablets (5%); telefoons is goed voor 53% van de bezoeken.
Welke talen gebruiken de bezoekers van Suzanne Valadon?
- Zweeds (50%), Frans (30%) en Duits (7%). Zweeds staat op de eerste plaats met 50%.
Welk type schilderij van Suzanne Valadon geven kopers de voorkeur?
- Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie): 66% van de bezoeken voor 24% van de catalogus.