Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Takashi Murakami op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
!
De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.
Takashi Murakami: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Flower ball vaker dan welk ander schilderij van Takashi Murakami dan ook: 1.300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 19% van het totaal. Daarna volgen Killer pink en Rainbow Flower 4 O'Clock. Takashi Murakami kreeg 6.700 bezoeken: 3.900 op de artiestenpagina, 2.800 op schilderijen. Het momentum is positief: 29% meer bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 2.800 bezoeken. Bezoeken per apparaat: apparaten (55%), telefoons (42%) en tablets (3%). De voorkeur is duidelijk: Speels (Emotionele toon) trekt 92% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 50% van de catalogus.
Takashi Murakami: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Takashi Murakami met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Takashi Murakami per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
Maand
Pagina kunstenaar
Pagina's kunstwerken
Okt 2025
0
0
Nov 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Jan 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mrt 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mei 2026
0
0
Jun 2026
0
0
Jul 2026
800
2.000
Aug 2026
1.200
500
Sep 2026
1.900
300
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Takashi Murakami per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Takashi Murakami sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
Sfeer
Sfeer
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Speels
75,0%
100,0%
Krachtig en gedurfd
12,5%
0,0%
Sereniteit
12,5%
0,0%
Emotionele toon
Emotionele toon
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Speels
50,0%
92,3%
Blijmoedig
37,5%
7,7%
Dramatisch
12,5%
0,0%
Lichtsterkte
Lichtsterkte
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Donker
8,0%
2,9%
Zachte schaduw
2,0%
2,9%
Gematigde luminantie
18,0%
15,7%
Algehele helderheid: licht
36,0%
52,9%
Lichtgevend
36,0%
25,7%
Kleurverzadiging
Kleurverzadiging
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Gedempt
38,0%
20,0%
Subtiel kleurgebruik
4,0%
8,6%
Gematigd zachte verzadiging
28,0%
28,6%
Duidelijke kleurkracht
28,0%
42,9%
Levendige kleur
2,0%
0,0%
Kleurenpalet
Kleurenpalet
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Neutrale kleuren
46,3%
50,8%
Aardse tinten
19,5%
18,0%
Metallic tinten
2,4%
21,3%
Pasteltinten
21,9%
6,6%
Donkere tinten
7,3%
3,3%
Levendig en fel
2,4%
0,0%
Kleurintensiteit
Kleurintensiteit
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Monochroom
28,0%
12,9%
Gebalanceerd
30,0%
22,9%
Levendig
42,0%
64,3%
Contrast
Contrast
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Serene
16,0%
2,9%
Zacht
12,0%
15,7%
Gebalanceerd
4,0%
2,9%
Krachtig contrast
12,0%
12,9%
Verklaring
56,0%
65,7%
Kleurharmonie
Kleurharmonie
Kunstwerken van de kunstenaar
Bezoeken
Botsend kleurenpalet
64,0%
81,4%
Zacht gemengd palet
16,0%
14,3%
Evenwichtige harmonie
6,0%
2,9%
Sterke kleurconsistentie
10,0%
0,0%
Harmonieus palet
4,0%
1,4%
Welke schilderijen van Takashi Murakami trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
Kunstwerk
Okt 2025
Nov 2025
Dec 2025
Jan 2026
Feb 2026
Mrt 2026
Apr 2026
Mei 2026
Jun 2026
Jul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Killer pink
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Art for Baby
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flower ball
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
0
Flowers blooming in this wo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Eye Love Monogram
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Homage to francis bacon
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tan tan bo
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mr. Pointy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The world of sphere
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
DOB (klien's Pot Series)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Wat is de verdeling van de apparaten onder het publiek van Takashi Murakami?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Open de cijfers
Apparaat
Bezoeken
Delen
apparaten
3.700
55,2%
telefoons
2.800
41,8%
tablets
200
3,0%
In welke talen surfen de kopers van Takashi Murakami?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
Taal
Bezoeken
Delen
Slovaaks
400
18,2%
Engels
300
13,6%
Bulgaars
200
9,1%
Spaans
200
9,1%
Turks
200
9,1%
Chinese
200
9,1%
Arabisch
100
4,5%
Frans
100
4,5%
Japans
100
4,5%
Nederlands
100
4,5%
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Takashi Murakami, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
Dag
Bezoeken
zo 27 Sep
0
ma 28 Sep
200
di 29 Sep
100
wo 30 Sep
300
do 1 Okt
800
vr 2 Okt
100
za 3 Okt
0
zo 4 Okt
200
ma 5 Okt
400
di 6 Okt
100
wo 7 Okt
200
do 8 Okt
100
vr 9 Okt
0
za 10 Okt
700
zo 11 Okt
100
ma 12 Okt
1.200
di 13 Okt
900
wo 14 Okt
0
do 15 Okt
800
vr 16 Okt
0
za 17 Okt
200
zo 18 Okt (voorspelling)
200
ma 19 Okt (voorspelling)
1.100
di 20 Okt (voorspelling)
700
wo 21 Okt (voorspelling)
300
do 22 Okt (voorspelling)
1.000
vr 23 Okt (voorspelling)
100
za 24 Okt (voorspelling)
600
zo 25 Okt (voorspelling)
200
ma 26 Okt (voorspelling)
1.300
di 27 Okt (voorspelling)
800
wo 28 Okt (voorspelling)
400
do 29 Okt (voorspelling)
1.200
vr 30 Okt (voorspelling)
100
za 31 Okt (voorspelling)
600
zo 1 Nov (voorspelling)
200
ma 2 Nov (voorspelling)
1.400
di 3 Nov (voorspelling)
900
wo 4 Nov (voorspelling)
400
do 5 Nov (voorspelling)
1.300
vr 6 Nov (voorspelling)
100
za 7 Nov (voorspelling)
700
Over Takashi Murakami op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Takashi Murakami krijgt de meeste bezoeken?
Flower ball: 1.300 weergaven, 19% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Takashi Murakami?
6.700 bezoeken in twaalf maanden, 3.900 op de artiestenpagina en 2.800 op de schilderijen.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Takashi Murakami?
De verdeling van de bezoeken is apparaten (55%), telefoons (42%) en tablets (3%); apparaten staat op de eerste plaats met 55%.
Welke schilderstijl van Takashi Murakami trekt kopers aan?
Speels (Emotionele toon) schilderijen: 92% van de bezoeken, 50% van de catalogus.
AAtelier ConciërgeOnline · reageert binnen een minuut
Hoi! Ik kan je helpen bij het kiezen van een kunstwerk, het volgen van een bestelling of het beantwoorden van vragen over de garantie. Waarmee kan ik je van dienst zijn?