Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Théodore Ralli op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Théodore Ralli: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Théodore Ralli op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is The Offering: 200 weergaven, wat 17% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: The Laundress en Flirtation. Théodore Ralli trok in totaal 1.600 bezoeken aan, met 600 op de artiestenpagina en 1.000 op individuele schilderijen. De vraag nam af: het aantal bezoeken daalde met 67% van Aug 2026 naar Sep 2026. Piekmaand: Jul 2026, met 1.200 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 33% van de bezoeken, tegenover 23% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van Théodore Ralli die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van Théodore Ralli die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
The Offering
200 bezoeken · 16,7%
-
2
The Laundress
200 bezoeken · 16,7%
-
3
Flirtation
100 bezoeken · 8,3%
-
4
Sleeping Concubine
100 bezoeken · 8,3%
-
5
Reclining nude
100 bezoeken · 8,3%
-
6
In the Mosque
100 bezoeken · 8,3%
-
7
Marionettes in the Harem, 1881
100 bezoeken · 8,3%
-
8
at the bath
100 bezoeken · 8,3%
-
9
La Sentinelle
100 bezoeken · 8,3%
-
10
An Eastern Guard
100 bezoeken · 8,3%
Hoeveel interesse krijgt Théodore Ralli elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 900 |
| Aug 2026 | 200 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Théodore Ralli bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Théodore Ralli?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 19,2% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 46,2% | 50,0% |
| Gematigde luminantie | 23,1% | 33,3% |
| Algehele helderheid: licht | 11,5% | 16,7% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 23,1% | 16,7% |
| Subtiel kleurgebruik | 42,3% | 50,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 30,8% | 25,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 3,9% | 8,3% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 84,0% | 80,0% |
| Neutrale kleuren | 12,0% | 10,0% |
| Metallic tinten | 4,0% | 10,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 19,2% | 8,3% |
| Gebalanceerd | 73,1% | 75,0% |
| Levendig | 7,7% | 16,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 7,7% | 8,3% |
| Zacht | 30,8% | 25,0% |
| Gebalanceerd | 3,9% | 8,3% |
| Krachtig contrast | 30,8% | 33,3% |
| Verklaring | 26,9% | 25,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 3,9% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 15,4% | 25,0% |
| Evenwichtige harmonie | 3,9% | 8,3% |
| Sterke kleurconsistentie | 61,5% | 58,3% |
| Harmonieus palet | 15,4% | 8,3% |
Welke schilderijen van Théodore Ralli zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Holy Friday (La Vestale Chr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holy Friday | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Marionettes in the Harem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Kiss | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Captive (Turkish Plunde… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Mosque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eavesdropping | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Booty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sleeping Concubine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| In the Mosque | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
In welke talen surfen kopers van Théodore Ralli?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 200 | 66,7% |
| Duits | 100 | 33,3% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Théodore Ralli en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 100 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 200 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 100 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 0 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
Théodore Ralli: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Théodore Ralli zijn het meest gewild?
- The Offering voert met 200 bezoeken (17% van de weergaven van Théodore Ralli). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in Théodore Ralli?
- 1.600 bezoeken in twaalf maanden: 600 op de artiestenpagina en 1.000 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Théodore Ralli geven kopers de voorkeur?
- Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 33% van de bezoeken voor 23% van de catalogus.