Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Thérèse Lessore op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Thérèse Lessore: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van Thérèse Lessore op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is Circus at Bath: 300 weergaven, wat 16% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: Saturday Evening en Walcot Street from Hedgemead, Bath. Thérèse Lessore trok in totaal 1.700 bezoeken aan, met 300 op de artiestenpagina en 1.400 op individuele schilderijen. De vraag nam af: het aantal bezoeken daalde met 100% van Sep 2026 naar Okt 2026. Piekmaand: Jul 2026, met 1.400 bezoeken. Kopers hebben een voorkeur voor Zachte schaduw (Lichtsterkte): 53% van de bezoeken, tegenover 25% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van Thérèse Lessore die kopers het vaakst bekijken
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van Thérèse Lessore die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
Circus at Bath
300 bezoeken · 15,8%
-
2
Saturday Evening, 1920
300 bezoeken · 15,8%
-
3
Walcot Street from Hedgemead, Bath, 1942
200 bezoeken · 10,5%
-
4
Flute and Harp
100 bezoeken · 5,3%
-
5
Place d'Aix, Marseille, 1922
100 bezoeken · 5,3%
-
6
The Rifle Range, 1930
100 bezoeken · 5,3%
-
7
The Crescent, Bath
100 bezoeken · 5,3%
-
8
The Reflective Horse, 1940
100 bezoeken · 5,3%
-
9
The Islington Twins
100 bezoeken · 5,3%
-
10
Victoria Park – 'Let's Go Home Sis ', 1929
100 bezoeken · 5,3%
Hoeveel interesse krijgt Thérèse Lessore elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 200 | 1.200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 200 |
| Okt 2026 | 0 | 0 |
Hoe vaak worden de schilderijen van Thérèse Lessore bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen kopers van Thérèse Lessore?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Emotionele toon | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Energiek | 33,3% | 37,5% |
| Reflectief | 33,3% | 37,5% |
| Nostalgisch | 33,3% | 25,0% |
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 2,1% | 5,3% |
| Zachte schaduw | 25,0% | 52,6% |
| Gematigde luminantie | 56,2% | 31,6% |
| Algehele helderheid: licht | 16,7% | 10,5% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 20,8% | 21,1% |
| Subtiel kleurgebruik | 31,2% | 36,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 31,2% | 26,3% |
| Duidelijke kleurkracht | 16,7% | 15,8% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 41,5% | 28,6% |
| Aardse tinten | 31,7% | 42,9% |
| Donkere tinten | 26,8% | 28,6% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 20,8% | 26,3% |
| Gebalanceerd | 56,2% | 52,6% |
| Levendig | 22,9% | 21,1% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 27,1% | 36,8% |
| Zacht | 43,8% | 36,8% |
| Gebalanceerd | 18,8% | 0,0% |
| Krachtig contrast | 4,2% | 5,3% |
| Verklaring | 6,2% | 21,1% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 25,0% | 15,8% |
| Zacht gemengd palet | 14,6% | 5,3% |
| Evenwichtige harmonie | 8,3% | 10,5% |
| Sterke kleurconsistentie | 41,7% | 52,6% |
| Harmonieus palet | 10,4% | 15,8% |
Welke schilderijen van Thérèse Lessore zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saturday Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Circus at Bath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Walcot Street from Hedgemea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| The Days Work - Hop Picking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Islington Circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Islington Circus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Work, Work, Work | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pulteney Bridge, Bath | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Friends of Muskie the L… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Day's Work, Hop Picking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen kopers van Thérèse Lessore?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Thérèse Lessore en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 0 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
Thérèse Lessore: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van Thérèse Lessore zijn het meest gewild?
- Circus at Bath voert met 300 bezoeken (16% van de weergaven van Thérèse Lessore). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in Thérèse Lessore?
- 1.700 bezoeken in twaalf maanden: 300 op de artiestenpagina en 1.400 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van Thérèse Lessore geven kopers de voorkeur?
- Zachte schaduw (Lichtsterkte): 53% van de bezoeken voor 25% van de catalogus.