Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Thomas Duncan op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Thomas Duncan: de cijfers die ertoe doen
Braan, a Celebrated Scottish Deerhound is het meest bekeken schilderij van Thomas Duncan: 1.000 weergaven in twaalf maanden, goed voor 42% van de totale weergaven van de kunstenaar. Daarop volgen The Martyrdom of John Brown of Priesthill en Self portrait. In totaal 2.300 bezoeken: 600 naar de artiestenpagina en 1.700 naar de schilderijen. 60% daling tussen Sep 2026 en Okt 2026. Beste maand: Jul 2026 met 1.500 bezoeken. Gebalanceerd (Contrast) is de voorkeursstijl: 42% van de bezoeken, 6% van de catalogus.
Top 10 schilderijen van Thomas Duncan op basis van bezoeken
Gerangschikt op basis van bezoeken op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden, niet op basis van catalogusscore. Rang 1 is het schilderij van Thomas Duncan dat het vaakst wordt geopend.
-
1
Braan, a Celebrated Scottish Deerhound
1.000 bezoeken · 41,7%
-
2
The Martyrdom of John Brown of Priesthill
200 bezoeken · 8,3%
-
3
Self portrait
200 bezoeken · 8,3%
-
4
George Wishart Administering the Sacrament in the Prison of the Castle of St Andrews on the Day of his Execution
100 bezoeken · 4,2%
-
5
The Brother of Ina, Dowager Duchess of Argyll, as a Boy
100 bezoeken · 4,2%
-
6
David morison
100 bezoeken · 4,2%
-
7
The waefu' heart
100 bezoeken · 4,2%
-
8
John McNeill of Colonsay and Oronsay
100 bezoeken · 4,2%
-
9
The Right Honourable Fox Maule-Ramsay
100 bezoeken · 4,2%
-
10
Alexander MacDuff of Bonhard
100 bezoeken · 4,2%
Wat is het maandelijkse verkeer op de pagina van Thomas Duncan?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Toon de tabel
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 300 | 1.200 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 500 |
| Okt 2026 | 200 | 0 |
Wat is het maandelijkse verkeer op de schilderijen van Thomas Duncan?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Thomas Duncan kiezen bezoekers het liefst?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Toon de tabel
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 74,0% | 87,5% |
| Zachte schaduw | 12,0% | 8,3% |
| Gematigde luminantie | 10,0% | 0,0% |
| Algehele helderheid: licht | 4,0% | 4,2% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 36,0% | 29,2% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,0% | 20,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 26,0% | 50,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 87,5% | 95,8% |
| Donkere tinten | 8,3% | 0,0% |
| Neutrale kleuren | 4,2% | 4,2% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 60,0% | 45,8% |
| Gebalanceerd | 38,0% | 54,2% |
| Levendig | 2,0% | 0,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 48,0% | 37,5% |
| Zacht | 20,0% | 8,3% |
| Gebalanceerd | 6,0% | 41,7% |
| Krachtig contrast | 10,0% | 8,3% |
| Verklaring | 16,0% | 4,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 6,0% | 8,3% |
| Zacht gemengd palet | 4,0% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 14,0% | 16,7% |
| Sterke kleurconsistentie | 50,0% | 75,0% |
| Harmonieus palet | 26,0% | 0,0% |
Hoe presteren de topverkoopstukken van Thomas Duncan maand voor maand?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Toon de tabel
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Braan, a Celebrated Scottis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 |
| A milkmaid in a landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reverend thomas chalmers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The waefu' heart | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Katherine Monro, Lady Steua… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anne Page Inviting Slender… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adam anderson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bo Peep, Portrait of a Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The entrance of prince char… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Prince Charles Edward Stuar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de taalsamenstelling van het publiek van Thomas Duncan?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Toon de tabel
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Italiaans | 100 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan Thomas Duncan en wat is de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Toon de tabel
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 0 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 0 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 100 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 200 |
| do 5 Nov | 0 |
| vr 6 Nov | 100 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 100 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 300 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 100 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 200 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 400 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 200 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 200 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 400 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 27 Nov (voorspelling) | 200 |
Vragen over de vraag naar Thomas Duncan
Wat is het meest bekeken schilderij van Thomas Duncan?
- Braan, a Celebrated Scottish Deerhound, met 1.000 weergaven of 42% van de weergaven. De volledige lijst reikt tot rang 10.
Hoeveel bezoeken krijgt Thomas Duncan op AllPaintingsStore.com?
- 2.300 in twaalf maanden (600 op de artiestenpagina, 1.700 op de schilderijen).
Is er een stijl van Thomas Duncan die bezoekers de voorkeur geven?
- Ja, Gebalanceerd (Contrast): 42% van de bezoeken tegenover 6% van de catalogus.