Geld-terug-garantie · 100 dagen Gratis wereldwijde verzending
637.378kunstwerken 50.752kunstenaars 4.658musea 32talen

Thomas Edwin Mostyn Waar kopers op letten

1864 – 1930

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Thomas Edwin Mostyn op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Thomas Edwin Mostyn: het perspectief van de kopers

Kopers bekijken The Green Gown vaker dan welk ander schilderij van Thomas Edwin Mostyn dan ook: 700 weergaven in twaalf maanden, goed voor 10% van het totaal. Daarna volgen A Magical Morning en Evening Reverie. Thomas Edwin Mostyn kreeg 6.800 bezoeken: 500 op de artiestenpagina, 6.300 op schilderijen. Momentum vertraagd: 68% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 4.100 bezoeken. Bezoeken per apparaat: apparaten (84%), telefoons (15%) en tablets (1%). De voorkeur is duidelijk: Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie) trekt 25% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 8% van de catalogus.

Thomas Edwin Mostyn: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken

De 10 schilderijen van Thomas Edwin Mostyn met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.

  1. The Green Gown 1 The Green Gown 700 bezoeken · 10,3%
  2. A Magical Morning 2 A Magical Morning 500 bezoeken · 7,4%
  3. Evening Reverie 3 Evening Reverie 500 bezoeken · 7,4%
  4. King Henry VII Fining the Citizens of Bristol Because Their Wives Were So Finely Dressed, 1490 4 King Henry VII Fining the Citizens of Bristol Because Their Wives Were So Finely Dressed, 1490, 1920 300 bezoeken · 4,4%
  5. The Garden of Enchantment from 'Parsifal' (the opera by Richard Wagner) 5 The Garden of Enchantment from 'Parsifal' (the opera by Richard Wagner) 300 bezoeken · 4,4%
  6. Mountain Landscape with Figures 6 Mountain Landscape with Figures 300 bezoeken · 4,4%
  7. The Sanctuary 7 The Sanctuary, 1910 200 bezoeken · 2,9%
  8. Garden of Love 8 Garden of Love 200 bezoeken · 2,9%
  9. The Old Mill, Houghton, Cambridgeshire 9 The Old Mill, Houghton, Cambridgeshire, 1907 200 bezoeken · 2,9%
  10. Breezy Day, Devon 10 Breezy Day, Devon 200 bezoeken · 2,9%

Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Thomas Edwin Mostyn per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Open de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 20260200
Jul 20264003.700
Aug 20261001.800
Sep 20260600

Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Thomas Edwin Mostyn per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke schilderijen van Thomas Edwin Mostyn trekken maandelijks de meeste aandacht?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Open de cijfers
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
Flight (The Belgian Refugee…000000000000
The Sanctuary00000000002000
Garden of Love00000000020000
Portrait of an Unnamed Gent…000000000000
Dawn00000000001000
Memory's Garden000000000000
The Jewelled Casket00000000000100
I wonder000000000000
Sir William Henry Talbot000000000000
James Thomas Blair00000000010000

Wat is de verdeling van de apparaten onder het publiek van Thomas Edwin Mostyn?

Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.

Open de cijfers
ApparaatBezoekenDelen
apparaten5.70083,8%
telefoons1.00014,7%
tablets1001,5%

In welke talen surfen de kopers van Thomas Edwin Mostyn?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Open de cijfers
TaalBezoekenDelen
Engels30075,0%
Frans10025,0%

Hoeveel bezoeken per dag krijgt Thomas Edwin Mostyn, en wat is de volgende stap?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Open de cijfers
DagBezoeken
za 26 Sep0
zo 27 Sep0
ma 28 Sep0
di 29 Sep0
wo 30 Sep0
do 1 Okt0
vr 2 Okt0
za 3 Okt0
zo 4 Okt0
ma 5 Okt100
di 6 Okt0
wo 7 Okt0
do 8 Okt0
vr 9 Okt0
za 10 Okt0
zo 11 Okt0
ma 12 Okt100
di 13 Okt2.000
wo 14 Okt100
do 15 Okt300
vr 16 Okt0
za 17 Okt (voorspelling)0
zo 18 Okt (voorspelling)0
ma 19 Okt (voorspelling)300
di 20 Okt (voorspelling)2.700
wo 21 Okt (voorspelling)100
do 22 Okt (voorspelling)400
vr 23 Okt (voorspelling)0
za 24 Okt (voorspelling)0
zo 25 Okt (voorspelling)0
ma 26 Okt (voorspelling)300
di 27 Okt (voorspelling)3.400
wo 28 Okt (voorspelling)200
do 29 Okt (voorspelling)500
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)400
di 3 Nov (voorspelling)4.000
wo 4 Nov (voorspelling)200
do 5 Nov (voorspelling)600
vr 6 Nov (voorspelling)0

Over Thomas Edwin Mostyn op AllPaintingsStore.com

Welk schilderij van Thomas Edwin Mostyn krijgt de meeste bezoeken?

The Green Gown: 700 weergaven, 10% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.

Wat is de omvang van het publiek van Thomas Edwin Mostyn?

6.800 bezoeken in twaalf maanden, 500 op de artiestenpagina en 6.300 op de schilderijen.

Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Thomas Edwin Mostyn?

De verdeling van de bezoeken is apparaten (84%), telefoons (15%) en tablets (1%); apparaten staat op de eerste plaats met 84%.

Welke schilderstijl van Thomas Edwin Mostyn trekt kopers aan?

Botsend kleurenpalet (Kleurharmonie) schilderijen: 25% van de bezoeken, 8% van de catalogus.