Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Thomas Nast op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Thomas Nast: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken The 'chinese Wall' Around The Usa vaker dan welk ander schilderij van Thomas Nast dan ook: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 38% van het totaal. Daarna volgen A Gallant Color Bearer, Published in Harper en A Change is Necessary – Who Should Withdraw?. Thomas Nast kreeg 1.100 bezoeken: 400 op de artiestenpagina, 700 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 700 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Krachtig contrast (Contrast) trekt 62% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 27% van de catalogus.
Thomas Nast: de 6 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 6 schilderijen van Thomas Nast met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
The 'chinese Wall' Around The Usa
300 bezoeken · 37,5%
-
2
A Gallant Color Bearer, Published in Harper
100 bezoeken · 12,5%
-
3
A Change is Necessary – Who Should Withdraw?, 1880
100 bezoeken · 12,5%
-
4
General Hancock Gulliver, How do You Like it as Far as You’ve Got?, 1880
100 bezoeken · 12,5%
-
5
That Boodleful Dinner At Delmonico, 1884
100 bezoeken · 12,5%
-
6
Portrait of General James Birdseye McPherson
100 bezoeken · 12,5%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Thomas Nast per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 200 |
| Jul 2026 | 200 | 500 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Thomas Nast per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Thomas Nast sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 0,0% |
| Zachte schaduw | 9,8% | 12,5% |
| Gematigde luminantie | 9,8% | 12,5% |
| Algehele helderheid: licht | 31,7% | 12,5% |
| Lichtgevend | 48,8% | 62,5% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 58,5% | 62,5% |
| Subtiel kleurgebruik | 36,6% | 37,5% |
| Gematigd zachte verzadiging | 4,9% | 0,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 0,0% | 0,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 79,5% | 75,0% |
| Aardse tinten | 15,4% | 25,0% |
| Pasteltinten | 5,1% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 53,7% | 50,0% |
| Gebalanceerd | 31,7% | 25,0% |
| Levendig | 14,6% | 25,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 17,1% | 12,5% |
| Zacht | 12,2% | 12,5% |
| Gebalanceerd | 9,8% | 12,5% |
| Krachtig contrast | 26,8% | 62,5% |
| Verklaring | 34,2% | 0,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 4,9% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 4,9% | 0,0% |
| Evenwichtige harmonie | 4,9% | 0,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 17,1% | 12,5% |
| Harmonieus palet | 68,3% | 87,5% |
Welke schilderijen van Thomas Nast trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Charles T. McClenachan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Gallant Color Bearer, Pub… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| A Night Scout in the Southw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Cullen Bryant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of General James B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Life In The Camp | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Commander in Chief | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| How the Copperheads Obtain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Campaign In Virginia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Coming Of Santa Claus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van Thomas Nast?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 50,0% |
| Spaans | 100 | 50,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Thomas Nast, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 100 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt | 0 |
| di 13 Okt | 100 |
| wo 14 Okt | 0 |
| do 15 Okt | 0 |
| vr 16 Okt | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 2 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 3 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 4 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 5 Nov (voorspelling) | 0 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
Over Thomas Nast op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Thomas Nast krijgt de meeste bezoeken?
- The 'chinese Wall' Around The Usa: 300 weergaven, 38% van het totaal aantal weergaven. 6 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Thomas Nast?
- 1.100 bezoeken in twaalf maanden, 400 op de artiestenpagina en 700 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van Thomas Nast trekt kopers aan?
- Krachtig contrast (Contrast) schilderijen: 62% van de bezoeken, 27% van de catalogus.