Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Walter Emerson Baum op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
Walter Emerson Baum: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken South Side, Easton (Industrial Scene Easton) vaker dan welk ander schilderij van Walter Emerson Baum dan ook: 200 weergaven in twaalf maanden, goed voor 8% van het totaal. Daarna volgen Bucks County Landscape en Pennsylvania Scene, Easton. Walter Emerson Baum kreeg 3.200 bezoeken: 700 op de artiestenpagina, 2.500 op schilderijen. De beste maand was Jul 2026: 2.700 bezoeken. Bezoeken per apparaat: apparaten (100%). De voorkeur is duidelijk: Monochroom (Kleurintensiteit) trekt 60% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 42% van de catalogus.
Walter Emerson Baum: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van Walter Emerson Baum met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
South Side, Easton (Industrial Scene Easton)
200 bezoeken · 8,0%
-
2
Bucks County Landscape
200 bezoeken · 8,0%
-
3
Pennsylvania Scene, Easton
200 bezoeken · 8,0%
-
4
Brook In The Woods
200 bezoeken · 8,0%
-
5
Bucks County Landscape, 1946
100 bezoeken · 4,0%
-
6
Houses ^ Stream In Fall
100 bezoeken · 4,0%
-
7
Summer Day
100 bezoeken · 4,0%
-
8
Point Pleasant
100 bezoeken · 4,0%
-
9
Spring Landscape, Doorway To Illusion
100 bezoeken · 4,0%
-
10
River Landscape
100 bezoeken · 4,0%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van Walter Emerson Baum per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 100 |
| Jul 2026 | 600 | 2.100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van Walter Emerson Baum per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van Walter Emerson Baum sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 0,0% | 4,0% |
| Zachte schaduw | 4,0% | 4,0% |
| Gematigde luminantie | 26,0% | 32,0% |
| Algehele helderheid: licht | 60,0% | 40,0% |
| Lichtgevend | 10,0% | 20,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 68,0% | 68,0% |
| Subtiel kleurgebruik | 26,0% | 20,0% |
| Gematigd zachte verzadiging | 4,0% | 4,0% |
| Duidelijke kleurkracht | 2,0% | 8,0% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 90,2% | 83,3% |
| Aardse tinten | 7,3% | 5,6% |
| Pasteltinten | 2,4% | 11,1% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 42,0% | 60,0% |
| Gebalanceerd | 56,0% | 32,0% |
| Levendig | 2,0% | 8,0% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 6,0% | 8,0% |
| Zacht | 32,0% | 28,0% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 20,0% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 16,0% |
| Verklaring | 28,0% | 28,0% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 40,0% | 32,0% |
| Zacht gemengd palet | 26,0% | 24,0% |
| Evenwichtige harmonie | 6,0% | 12,0% |
| Sterke kleurconsistentie | 20,0% | 16,0% |
| Harmonieus palet | 8,0% | 16,0% |
Welke schilderijen van Walter Emerson Baum trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| South Side, Easton (Industr… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Bucks County Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Bethlehem Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stream In A Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Summer Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Pleasant Valley | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Street Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Portrait Of A Girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Trestle Bridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Pink House | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wat is de verdeling van de apparaten onder het publiek van Walter Emerson Baum?
Elke taartpunt staat voor een type apparaat: telefoon, tablet of computer. Hoe groter de taartpunt, hoe meer bezoekers er in de afgelopen twaalf maanden via dat type apparaat zijn gekomen.
Open de cijfers
| Apparaat | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| apparaten | 3.200 | 100,0% |
In welke talen surfen de kopers van Walter Emerson Baum?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Hoeveel bezoeken per dag krijgt Walter Emerson Baum, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 300 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 0 |
| za 10 Okt | 0 |
| zo 11 Okt | 100 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 100 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 200 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 0 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 0 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 100 |
Over Walter Emerson Baum op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van Walter Emerson Baum krijgt de meeste bezoeken?
- South Side, Easton (Industrial Scene Easton): 200 weergaven, 8% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van Walter Emerson Baum?
- 3.200 bezoeken in twaalf maanden, 700 op de artiestenpagina en 2.500 op de schilderijen.
Welke apparaten gebruiken de bezoekers van Walter Emerson Baum?
- De verdeling van de bezoeken is apparaten (100%); apparaten staat op de eerste plaats met 100%.
Welke schilderstijl van Walter Emerson Baum trekt kopers aan?
- Monochroom (Kleurintensiteit) schilderijen: 60% van de bezoeken, 42% van de catalogus.