Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van William Anderson op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
William Anderson: het perspectief van de kopers
Kopers bekijken Cavalry Embarking At Blackwall vaker dan welk ander schilderij van William Anderson dan ook: 300 weergaven in twaalf maanden, goed voor 17% van het totaal. Daarna volgen 'the Bell' Inn At Erith en A Flagship Departing From The Anchorage. William Anderson kreeg 1.800 bezoeken: 200 op de artiestenpagina, 1.600 op schilderijen. Momentum vertraagd: 100% minder bezoeken in Sep 2026 dan in Aug 2026. De beste maand was Jul 2026: 1.200 bezoeken. De voorkeur is duidelijk: Neutrale kleuren (Kleurenpalet) trekt 100% van de bezoeken aan, maar beslaat slechts 64% van de catalogus.
William Anderson: de 10 schilderijen die kopers als eerste bekijken
De 10 schilderijen van William Anderson met de meeste bezoeken op AllPaintingsStore.com in twaalf maanden, meest bezocht eerst.
-
1
Cavalry Embarking At Blackwall
300 bezoeken · 16,7%
-
2
'the Bell' Inn At Erith
200 bezoeken · 11,1%
-
3
A Flagship Departing From The Anchorage
200 bezoeken · 11,1%
-
4
View On The Thames At Greenwich
200 bezoeken · 11,1%
-
5
View near Deptford
200 bezoeken · 11,1%
-
6
Hussars Embarking At Deptford
100 bezoeken · 5,6%
-
7
Dutch Shipping With A Flagship And A States Yacht
100 bezoeken · 5,6%
-
8
Admiral Sir Robert Calder's Action Off Cape Finisterre -
100 bezoeken · 5,6%
-
9
Self Portrait
100 bezoeken · 5,6%
-
10
Shipping in an Estuary, possibly the lower reaches
100 bezoeken · 5,6%
Hoe veranderen de bezoeken aan de pagina van William Anderson per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Open de cijfers
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Okt 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 100 | 1.100 |
| Aug 2026 | 100 | 500 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Hoe veranderen de bezoeken aan de schilderijen van William Anderson per maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke schilderijen van William Anderson sluiten aan bij de keuzes van kopers?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Open de cijfers
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 2,0% | 5,6% |
| Zachte schaduw | 16,0% | 5,6% |
| Gematigde luminantie | 52,0% | 44,4% |
| Algehele helderheid: licht | 28,0% | 44,4% |
| Lichtgevend | 2,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 50,0% | 33,3% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,0% | 38,9% |
| Gematigd zachte verzadiging | 12,0% | 11,1% |
| Duidelijke kleurkracht | 4,0% | 16,7% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Neutrale kleuren | 64,1% | 100,0% |
| Aardse tinten | 33,3% | 0,0% |
| Donkere tinten | 2,6% | 0,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 38,0% | 22,2% |
| Gebalanceerd | 56,0% | 61,1% |
| Levendig | 6,0% | 16,7% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 10,0% | 11,1% |
| Zacht | 18,0% | 0,0% |
| Gebalanceerd | 10,0% | 5,6% |
| Krachtig contrast | 22,0% | 11,1% |
| Verklaring | 40,0% | 72,2% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 10,0% | 0,0% |
| Zacht gemengd palet | 8,0% | 11,1% |
| Evenwichtige harmonie | 20,0% | 5,6% |
| Sterke kleurconsistentie | 28,0% | 61,1% |
| Harmonieus palet | 34,0% | 22,2% |
Welke schilderijen van William Anderson trekken maandelijks de meeste aandacht?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Open de cijfers
| Kunstwerk | Okt 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Shipping off deptford | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Three Cattle Grazing By A S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frederick Augustus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A coastal landscape with fi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Thames at Erith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| London Bridge And St Paul's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Battle of the Nile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Shipping Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View On The Thames At Green… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
In welke talen surfen de kopers van William Anderson?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Open de cijfers
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 50,0% |
| Spaans | 100 | 50,0% |
Hoeveel bezoeken per dag krijgt William Anderson, en wat is de volgende stap?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Open de cijfers
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| ma 21 Sep | 0 |
| di 22 Sep | 0 |
| wo 23 Sep | 0 |
| do 24 Sep | 0 |
| vr 25 Sep | 0 |
| za 26 Sep | 0 |
| zo 27 Sep | 0 |
| ma 28 Sep | 0 |
| di 29 Sep | 0 |
| wo 30 Sep | 0 |
| do 1 Okt | 0 |
| vr 2 Okt | 0 |
| za 3 Okt | 0 |
| zo 4 Okt | 0 |
| ma 5 Okt | 0 |
| di 6 Okt | 0 |
| wo 7 Okt | 0 |
| do 8 Okt | 0 |
| vr 9 Okt | 100 |
| za 10 Okt | 100 |
| zo 11 Okt | 0 |
| ma 12 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 13 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 14 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 15 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 16 Okt (voorspelling) | 100 |
| za 17 Okt (voorspelling) | 100 |
| zo 18 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 19 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 20 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 21 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 22 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 23 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 24 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 25 Okt (voorspelling) | 0 |
| ma 26 Okt (voorspelling) | 0 |
| di 27 Okt (voorspelling) | 0 |
| wo 28 Okt (voorspelling) | 0 |
| do 29 Okt (voorspelling) | 0 |
| vr 30 Okt (voorspelling) | 200 |
| za 31 Okt (voorspelling) | 200 |
| zo 1 Nov (voorspelling) | 0 |
Over William Anderson op AllPaintingsStore.com
Welk schilderij van William Anderson krijgt de meeste bezoeken?
- Cavalry Embarking At Blackwall: 300 weergaven, 17% van het totaal aantal weergaven. 10 schilderijen staan hoger in de ranglijst.
Wat is de omvang van het publiek van William Anderson?
- 1.800 bezoeken in twaalf maanden, 200 op de artiestenpagina en 1.600 op de schilderijen.
Welke schilderstijl van William Anderson trekt kopers aan?
- Neutrale kleuren (Kleurenpalet) schilderijen: 100% van de bezoeken, 64% van de catalogus.