Wat is deze pagina?
Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van William Conor op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.
William Conor: vraag in één oogopslag
Het meest bekeken schilderij van William Conor op AllPaintingsStore.com in de afgelopen twaalf maanden is The Concertina Player (Ballyclare, County Antrim): 400 weergaven, wat 15% is van alle weergaven van de kunstenaar. Vraag van nu: The Jaunting Car en Jaunting Car. William Conor trok in totaal 2.600 bezoeken aan, met 600 op de artiestenpagina en 2.000 op individuele schilderijen. Piekmaand: Jul 2026, met 2.000 bezoeken. Bezoekers hebben een voorkeur voor Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 65% van de bezoeken, tegenover 42% van het oeuvre van de kunstenaar.
De 10 schilderijen van William Conor die bezoekers het vaakst openen
Een ranglijst op basis van werkelijke bezoeken in de afgelopen twaalf maanden op AllPaintingsStore.com: de 10 schilderijen van William Conor die het meest bekeken zijn, met de meest bezochte eerst.
-
1
The Concertina Player (Ballyclare, County Antrim), 1930
400 bezoeken · 15,4%
-
2
The Jaunting Car, 1933
300 bezoeken · 11,5%
-
3
Jaunting Car, 1933
300 bezoeken · 11,5%
-
4
On the Road
300 bezoeken · 11,5%
-
5
Councillor James A. Doran (1848–1934), JP, 1930
200 bezoeken · 7,7%
-
6
Charles Stewart Henry Vane Tempest Stewart (1878–1949), 7th Marquess of Londonderry, 1926
100 bezoeken · 3,8%
-
7
The Latest News, 1922
100 bezoeken · 3,8%
-
8
State Opening of Parliament, 1921
100 bezoeken · 3,8%
-
9
Building an Air Raid Shelter, 1941
100 bezoeken · 3,8%
-
10
Open Air Market (County Antrim), 1933
100 bezoeken · 3,8%
Hoeveel interesse krijgt William Conor elke maand?
Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.
Bekijk de gegevens
| Maand | Pagina kunstenaar | Pagina's kunstwerken |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mrt 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mei 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 400 | 1.600 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Okt 2026 | 100 | 0 |
Hoe vaak worden de schilderijen van William Conor bekeken?
Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.
De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.
Welke soort schilderijen kiezen bezoekers van William Conor?
Elke sterdiagram vergelijkt twee zaken. De gestippelde vorm is het eigen werk van de kunstenaar: vijftig willekeurig geselecteerde kunstwerken, gesorteerd op één kenmerk. De ononderbroken vorm geeft aan waar de bezoeken in de afgelopen twaalf maanden daadwerkelijk naartoe gingen. Waar de ononderbroken vorm verder reikt dan de gestippelde vorm, trekt dat soort kunstwerken meer aandacht dan het aandeel in het werk van de kunstenaar.
Sfeer
Emotionele toon
Lichtsterkte
Kleurverzadiging
Kleurenpalet
Kleurintensiteit
Contrast
Kleurharmonie
Bekijk de gegevens
| Lichtsterkte | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Donker | 26,0% | 11,5% |
| Zachte schaduw | 26,0% | 11,5% |
| Gematigde luminantie | 42,0% | 65,4% |
| Algehele helderheid: licht | 6,0% | 11,5% |
| Lichtgevend | 0,0% | 0,0% |
| Kleurverzadiging | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Gedempt | 30,0% | 15,4% |
| Subtiel kleurgebruik | 34,0% | 53,8% |
| Gematigd zachte verzadiging | 30,0% | 15,4% |
| Duidelijke kleurkracht | 6,0% | 15,4% |
| Levendige kleur | 0,0% | 0,0% |
| Kleurenpalet | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Aardse tinten | 75,0% | 60,0% |
| Donkere tinten | 12,5% | 25,0% |
| Neutrale kleuren | 12,5% | 15,0% |
| Kleurintensiteit | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Monochroom | 40,0% | 23,1% |
| Gebalanceerd | 46,0% | 57,7% |
| Levendig | 14,0% | 19,2% |
| Contrast | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Serene | 8,0% | 0,0% |
| Zacht | 16,0% | 15,4% |
| Gebalanceerd | 12,0% | 7,7% |
| Krachtig contrast | 16,0% | 11,5% |
| Verklaring | 48,0% | 65,4% |
| Kleurharmonie | Kunstwerken van de kunstenaar | Bezoeken |
|---|---|---|
| Botsend kleurenpalet | 18,0% | 11,5% |
| Zacht gemengd palet | 4,0% | 11,5% |
| Evenwichtige harmonie | 4,0% | 3,9% |
| Sterke kleurconsistentie | 58,0% | 46,2% |
| Harmonieus palet | 16,0% | 26,9% |
Welke schilderijen van William Conor zijn maandelijks in de mode?
Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.
Bekijk de gegevens
| Kunstwerk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mrt 2026 | Apr 2026 | Mei 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Okt 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jaunting Car | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Councillor James A. Doran (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| On the Road | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist’s Mother | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Man in a Hat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The White Door, the Green D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of an Unidentified… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Judge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Samuel John Waddell (1878–1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
In welke talen surfen bezoekers van William Conor?
Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.
Bekijk de gegevens
| Taal | Bezoeken | Delen |
|---|---|---|
| Engels | 100 | 100,0% |
Wat zijn de dagelijkse bezoeken aan William Conor en de prognose?
Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.
Bekijk de gegevens
| Dag | Bezoeken |
|---|---|
| vr 16 Okt | 100 |
| za 17 Okt | 0 |
| zo 18 Okt | 0 |
| ma 19 Okt | 0 |
| di 20 Okt | 0 |
| wo 21 Okt | 0 |
| do 22 Okt | 200 |
| vr 23 Okt | 0 |
| za 24 Okt | 0 |
| zo 25 Okt | 0 |
| ma 26 Okt | 0 |
| di 27 Okt | 100 |
| wo 28 Okt | 0 |
| do 29 Okt | 0 |
| vr 30 Okt | 0 |
| za 31 Okt | 0 |
| zo 1 Nov | 0 |
| ma 2 Nov | 0 |
| di 3 Nov | 0 |
| wo 4 Nov | 100 |
| do 5 Nov | 100 |
| vr 6 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 7 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 8 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 9 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 10 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 11 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 12 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 13 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 14 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 15 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 16 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 17 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 18 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 19 Nov (voorspelling) | 100 |
| vr 20 Nov (voorspelling) | 0 |
| za 21 Nov (voorspelling) | 0 |
| zo 22 Nov (voorspelling) | 0 |
| ma 23 Nov (voorspelling) | 0 |
| di 24 Nov (voorspelling) | 0 |
| wo 25 Nov (voorspelling) | 0 |
| do 26 Nov (voorspelling) | 0 |
William Conor: veelgestelde vragen
Welke schilderijen van William Conor zijn het meest gewild?
- The Concertina Player (Ballyclare, County Antrim) voert met 400 bezoeken (15% van de weergaven van William Conor). De bovenstaande ranglijst toont de top 10.
Hoeveel interesse is er in William Conor?
- 2.600 bezoeken in twaalf maanden: 600 op de artiestenpagina en 2.000 op individuele schilderijen.
Welk type schilderij van William Conor heeft de voorkeur van de bezoekers?
- Gematigde luminantie (Lichtsterkte): 65% van de bezoeken voor 42% van de catalogus.